Yaşam

Evliliğe ilk adımı attılar

Kırıkkale siyaset ve hukuk camiasının sevilen simalarından Avukat Abdullah Peköz’ün oğlu Taha ile, Ankaralı işadamı Abdulkadir Akboğa’nın biricik kızı Gözde Naz görkemli bir nişan merasimi ile evliliğe ilk adımı attı.

GÖRKEMLİ NİŞAN

Kırıkkale’nin sevilen avukatlarından Abdullah Peköz’ün oğlu Taha ile Ankaralı işadamı Abdulkadir Akboğa’nın kızı Gözde Naz Ankara Günay Restoran da düzenlenen görkemli bir nişan merasimi ile evliliğe ilk adımı attı. Siyaset, iş dünyası ve hukuk dünyasından bir çok ismin katıldığı nişan merasiminde Abdullah Pekgöz ve Abdulkadir Akboğa kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan misafirlerle yakından ilgilendi.

YÜZÜKLERİ YANDIRMAZ TAKTI

Çiçeği burnundaki Taha ve Gözde Naz çiftinin nişan yüzüklerini HSYK eski başkanı ve Kırıkkale eski Cumhuriyet Başsavcısı Metin Yandırmaz takarken çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Görkemli nişan merasimine ATO eski Başkanı Sinan Aygün, Kırıkkale Eski Belediye Başkanı Mustafa Pekdoğan, İyi Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, Ak Parti il Başkan yardımcısı Gökhan İncel, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ragıp Cihat Mencet, Kırıkkale YİH eski başhekimi Tekin Akça başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Davetlilerle yakından ilgilenen Avukat Abdullah Peköz, kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı