KeskinManşetSiyaset

Keskin’de Aday Adayları Delegeler İle Buluştu(Video Haber)

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti’de hafta sonu yapılacak olan temayül yoklamasının öncesinde partinin tüm aday adayları İlçe Başkanlığı’nın organizasyonunda bir araya gelerek kendilerini tanıttılar.

Tamamı Katıldı
İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen organizasyonda AK Parti’nin tüm aday adayları, kendilerini tanıtan, projelerini anlatan ve hedeflerini ortaya koyan birer sunum yaptılar. Belediye Başkanı Bayram Sakallı’ın da katıldığı programda Sakallı ilçe için yapılan çalışmaları anlattı. Programda sırasıyla Bayram Sakallı, Bülent Altınışık, Dede Yıldırım, Mustafa Kızgın, Sabri Olgun, Fahri Altınışık, Esra Aksoy, Adem Tonga, Ömer Çiçek, Kerem Dinç ve Şabab Yücel Gadikali önce kendilerini tanıttı, sonra ise hedeflerini ortaya koydu.

Centilmence Geçsin
Kırıkkale’de ilk kez bir ilçede böylesi bir olgunluk gösteriliyor olması dikkat çekti. Aday adayanın en çok olduğu ve seçimin en hareketli yaşanacağı yer olarak görünen Keskin’de bu örnek girişimin tüm ilçelere ve hatta il merkezine yayılması arzu ediliyor. Kürsüye gelen aday adayları tek tek konuşma yaparken, toplantının sonunda ise birlikte objektiflere görüntü verdiler. Seçimin ilçede olgunluk ve centilmenlik içinde geçmesi temenni edildi. Tüm aday adayları bu konuda hassasiyet göstereceklerine dair söz verdiler. Keskin ilçesi bu gelişme ile dikkatleri üzerine çekti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
MEHMET EKİCİ
MEHMET EKİCİ
30 Kasım 2013 13:44

Lutfi arman senden mi adam olur.O kadar erkeksen sen aday ol kaç oy alacaksın görelim.Dede beyi tebrik ederim çok doğru tespitleri var.Aday dede bey herkeste bunu böyle bilsin.

LÜTFİ ARMAN
LÜTFİ ARMAN
20 Kasım 2013 11:46

bunların hepsini bir araya getirsen bir adam etmez…12 aday adayı hükümetin gücüne güvenip ak partiden aday oluyor yazıkk…eskinin demokrat partilisi, anavatanlısı, chp lisi, mhp lisi, ve diğerleri böyle siyaset böyle döneklik olmaz olsun…

hdayi2000
hdayi2000
17 Kasım 2013 12:43

bırakın akp yi başka bir alternetife bakın

Socialist
Socialist
15 Kasım 2013 18:35

Öncelikle videoyu seyrettiğimde sanki bir muhalefet partisi organizasyonunda yapılan konuşmaları dinliyoruz (!) Bütün AKP aday adayları Keskin’in kötü gidişinden yakınıyor. Yani keskini AKP yönetmiyor, AKP ile Keskin’in düzeleceğini söylüyorlar (!) Gerçekci olalım. Keskin’in alternatif toplumcu bir yönetime ihtiyacı var. Demek ki iktidar partisi olmakla iyi yönetim olmayabiliyor. Kötü gidişe dur de AKP’Ye oy verme! Yıllardır memlekiti ne hale getirdiler yazıklar olsun. AKP’den oniki aday adayı olması da işin içinde ne kadar cazibenin olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Keskin’e sosyal belediyecilik anlayışını AKP getiremez. Bunlar bu salonda kendini şikayet ediyor. Bu trajediye seyirci kalmayalım. Vicdan deyip duruyorsak artık dur demeli….

Başa dön tuşu