Asayiş

22 Kişiye İşlem Başlatıldı

Kırıkkale'de polis ve jandarma ekiplerince gerçekleştirilen düğün ve eğlence törenleri denetimlerinde silahla havaya ateş açan 22 kişi hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ve jandarma ekiplerince gerçekleştirilen düğün ve eğlence törenleri denetimlerinde silahla havaya ateş açan 22 kişi hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, temmuz ve ağustos aylarında il merkezi ve ilçelerde gerçekleştirilen düğün ve kına törenlerinde “genel güvenliği kasten tehlikeye sokmak” ve “6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkında Kanuna Muhalefet” suçları kapsamında denetim yapıldı.Ekiplerin müdahale ettiği 31 olayda havaya ateş ettiği belirlenen 22 şüpheli hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.Gerçekleştirilen denetimlerde 17 tabanca, 3 av tüfeği ve 3 kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x