Asayiş

3 Tefeci Yakalandı

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde KOM Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından TCK-241 tefecilik suçuna çalışmalar yapıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde KOM Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından TCK-241 tefecilik suçuna çalışmalar yapıldı.

İDARİ İŞLEM BAŞLATILDI

N.C.,M.C. ve S.C. isimli şahısların adreslerinde yapılan aramalarda;2 Adet tabanca, 1 Adet av tüfeği, 22 Adet dolu fişek, 1 Adet 100 TL banknot, Çok sayıda senet ve icra evrağı, Çok sayıda dijital materyal 2 Adet uyuşturucu sentetik ecza hapı ele geçirilerek şahıslar gözaltına alınmış olup; Şüpheli (3) şahıs hakkında TCK-241 (Tefecilik), TCK-191 ( Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak Ya Da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak), TCK-197 (Parada Sahtecilik)ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkındaki Kanuna muhalefetten suçundan Adli işlem, 2521( Avda ve Sporda Kullanılan Tüfekler, Nişan Tabancaları ve av bıçaklarının yapımı, Alımı, satımı ve bulundurulmasına Dair kanun )sayılı kanuna muhalefet suçu kapsamında ise idari işlem başlatıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x