GenelYahşihan

AÇIKGÖZ AİLESİNDEN TÜRKYILMAZ’A DESTEK YEMEĞİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan ilçesinde Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’a destek yemekleri devam ediyor.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Yahşihan’ın tanınmış ailelerinden Açıkgöz ailesi, düzenlemiş olduğu birlik yemeğinde Türkyılmaz’ın her zaman yanında olduklarını belirtti.

Yahşihan Belediyesi personeli Zeynep Açıkgöz’ün eş, dost ve akrabaları ile birlikte Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz için organize ettiği destek yemeği geçtiğimiz gün gerçekleşti. Başkan Türkyılmaz düzenlenen yemekten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Açıkgöz ailesi fertlerine teşekkür etti.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Bu yolları yıllardır omuz omuza yürüdüğümüz kıymetli personelimiz ve ailesinin bizler için organize ettiği destek yemeğine katılım sağladık. Düzenlenen destek yemekleri bizleri mutlu ediyor. Bizler için düzenledikleri destek yemeğinin önemi elbette ki çok büyük. Birliğimiz daim olsun. Kendilerine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu