Siyaset

Akyön’den İl Başkanı Dağdelen’e ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Suudi Arabistan Cidde Basın Ataşesi Bahattin Akyön AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdeleni ziyaret ederek gündeme dair görüş alışverişinde bulundu.

 

BİR EV SAHİBİ GİBİ İLGİLENİYOR

Ak Parti İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Dağdelen, Suudi Arabistan Cidde Basın Ataşesi Kırıkkaleli hemşerimiz Bahattin Akyön’ü makamında kabul etti. Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu, siyaset değerlendirmelerinin yapıldığı ziyarette konuşan İl Başkanı Dağdelen “ Akyön’ün Kırıkkale siyasetinin içerisinde yoğurulmuş, Kırıkkale’yi çok iyi bilmiş, Cidde’de basın ataşeliği gibi bir görev yapması şehrimiz adına sevindirici bir durumdur. Kırıkkale’den gerek umre, gerek hac ibadeti, gerekse başka bir ziyarette kendisi bir ev sahibi gibi hemşerilerimizi misafir eder. Kendisine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Akyön ise yaptığı konuşmasında “İl Başkanımız Nuh Dağdelen’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Güzel verimli bir görüşme oldu. Bizi makamında ağırlayan İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimlerinde gece gündüz çalışan herkese teşekkür ediyorum. 24 Haziran milletimizin dönüm noktasıydı, Biz yaşadığımız yerde bunu canlı olarak gördük. Yapılan dualara şahit olduk. Mekke’de, Medine’de dua eden kardeşlerimizin selamlarını iletmek için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Biz çalışırız, neticeyi Allah’a bırakırız. Bütün kardeşlerimiz gece gündüz çalıştı. Dinamik, genç, çalışma bütünlüğünü sağlamış bir teşkilat görüyoruz. Netice öyle yada böyle oldu. Öyle olmuş, böyle olmuş, bu bir takdirdir, takdirin sahibi de Allah’tır, takdirin ötesinde bir laf söylemek bize düşmez, yolumuza çalışmamıza devam ederiz. Başkanımız geçmişte teşkilat tecrübesi olan birisi. Deneyimleriyle, çalışmalarıyla Kırıkkale’yi daha ileriye götürecek çalışmalar sergileyeceğine inanıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx