Spor

Antrenörler ile değerlendirme toplantısı yapıldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş’in başkanlığında, Hatice Hanım Öğrenci Yurdu Toplantı Salonu’nda, görev yapan kurum antrenörleri ile Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte yapılacak sportif faaliyetler ile ilgili yapılan Değerlendirme Toplantısına, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, Spor Şube Müdürü Adem Karakut ve kurum bünyesinde görev yapan antrenörler katıldı. Sporun tabana yayılması ile başarılı ve nitelikli sporcuların yetişmesi için yürütülen faaliyetlerin önemine dikkat çeken İl Müdürü Güneş, gençlerin sporla birlikte zararlı alışkanlıklardan da uzak duracağının altını çizerek daha fazla çocuklara ulaşmak için görev yapan antrenörlerle birlikte büyük bir gayret içerisinde olacaklarını ifade etti.

Türkiye sportif yetenek taraması, spora yönlendirme projeleri, mahalli projeler(Spor Olsun Projesi, Okullar Sporla Daha Güzel Projesi, Umut Projesi), Ulusal Projeler(3*3 Sokaklar Bizim Basketbol, SÇEK, Evinin Sultanları Voleybol, Diyanet Projesi, Mutlu Çarşamba), İlkokullarda Spor Dalı Eğitimi ve Yüzme Bilmeyen Kalması Projesi gibi konular değerlendirme toplantısında görüşüldü.

Toplantı sonrası antrenörlere hitap eden İl Müdürü Güneş, “Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için spora ve sanatsal faaliyetlere yönlendiriyoruz. Hedefimiz her zaman daha fazla çocuğa ulaşmaktır. Müdürlüğümüz bünyesinde gerek sportif faaliyetler gerekse de sanatsal faaliyetlere olan ilgi artmaktadır. Kalbiyle, gönlüyle, vicdanıyla bu işin içinde olan, olumlu duygularını çocuklara yansıtarak onların hayatlarına dokunan bütün antrenörlere şükranlarımı sunuyorum. Gönlümüzle, vicdanımızla ve bütün sorumluluklarımızla çocuklarımızın yanındayız. Bütün branşlarda görev yapan antrenörlerimize başarılar dilerim” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu