Siyaset

ARTIK 200.000 KİŞİ BELEDİYE BAŞKANI OLACAK

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti’den Kırıkkale Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan Mustafa İşler, bu milletin özüne, aslına, inancına ve imanına sahip çıkan bir liderin çatısı altında bulunmaktan onur duyduklarını belirterek onun davasının kendi davaları olduğunu söyledi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

İşler, Kırıkkale Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Ellerinde ay yıldızlı bayraklar ve çeşitli sloganların yazılı olduğu pankartlı Kırıkkaleli vatandaşlar, İşler’e sevgi gösterisinde bulundu. Daha sonra İşler ve beraberindeki çok sayıdaki vatandaş, AK Parti İl Başkanlığına doğru yürüyüş yaptı. Yürüyüş esnasında “Milletin Adamı Mustafa İşler”, “Başkan Mustafa” ve “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atıldı. Çarşı esnafı da coşkulu yürüyüşe eşlik etti.

Türk Kızılay’ı Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa İşler, görevinden istifa ederek, Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu AK Parti İl Başkanlığına yaptı. AK Parti İl Başkanlığında açıklama yapan İşler, “Kırıkkale bizim davamız, suyu bizim, toprağı bizim, tozu bizim, her şeyi bizim. Kırıkkale’ye hizmet bizim davamızdır. Kırıkkale insanına hizmet etmek bizim davamız. Bir ağlayan varsa, zor durumda olan varsa, her işsizin durumu, yetimler, öksüzler, kimsesizler, hastalar, yaşlılar, engelliler, işsizler gençler, çocuklar, kadınlar ve tüm Kırıkkale bizim davamızdır. Ben bu kimseler için hayatımı vakfettim. Şimdi yine burada onlar için varım.” dedi.

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

İnsanın en değerli varlık olduğuna dikkat çeken İşler, “Kırıkkale’de yapılmayan ve yapılması gereken ne varsa artık bu dakikadan sonra da yine bizim davamız ve bizim meselemizdir. Bundan sonra hep beraber önümüzdeki 5 yıl içerisinde sorunların çözümü için Allah’ın izniyle bu yola çıktık. İnsan en değerlik varlıktır ve bu nedenle insanımız başımızın tacıdır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikteliklerinin AK Parti’den yıllar öncesine dayandığını aktaran İşler, “Bu millet aziz bir millet ve bu milletin lideri de azizdir. Cumhurbaşkanımızın en sıkıntılı günlerinde, hapis yattığı günlerde biz onun yanında olduk ve davasına da sahip çıktık. Mücadelemiz hiç durmadı, duramaz da. Bu dava kuşaktan kuşağa devam edecek. Şuanda bu milletin özüne, aslına, inancına, imanına sahip çıkan bir liderin çatısı altındayız. Dünyaya hakkı ve hakikati haykıran bir liderin, bir dünya liderinin ve dünyayı hizaya getiren bir liderin şemsiyesi altında bulunmaktan gurur duyuyorum.”

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

İşler, onlarca sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptıklarını belirterek hepsinin de odak noktasının insana hizmet etmek olduğuna dikkat çekti. Çalışmalar sayesinde binlerce insanın hayatında yeni dönemler başlamasına vesile olduklarının altını çizen İşler, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mahalle mahalle, ev ev gezerek vatandaşların yaralarına merhem olmaya çalıştık. Vebalimiz ağır, yükümüz ve sorumluluğumuz hayli fazla. Eğer bizler Allah’ın bizlere verdiği nimetleri Allah’ın yoluna sarf etmez ve milletimize hizmet vermez isek, Allah bunun hesabını bizden sorar. Hizmetlerimizi taçlandırmak için, hizmetlerimizi katlanarak devam ettirmek için belediye başkanlığı aday adaylığı ile yolumuza çıkmış olduk. Önümüzde Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider varken bizler de Kırıkkale’de hizmet için bu yola talip olduk. Şehrimizle ilgili 50’den fazla projemiz şimdiden hazır. Hepsinin yeri ve zamanı geldiğinde halkımızı bu konularda daha da aydınlatmış olacağız. Biz bu yola, kimsesizler, hastalar, yaşlılar, engelliler, garipler, yoksullar, gençler, kadınlar, çocuklar için, içilecek su için, yürünecek kaldırım için, üstünde gidilecek yol için, her bir çocuğumuzun gece gündüz sevinç duyarak oynayabilecekleri parklar için, bütün işsizlerimize iş imkanı sağlamak için, aç olanlara aş imkanı sağlamak için biz bu yola düştük. Allah’ın yardımı, teşkilatımızın desteği ve sizlerle beraber çıktığımız bu yolda daha çok çalışmanın huzurunu duyacağız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu