Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Manşet

ASKON genç girişimcilerin yanında

Genç ASKON Kırıkkale Şube Başkan Akın Karataş, yönetim üyeleriyle bir araya geldi. ASKON’un yaptığı çalışmalardan bahseden Karataş, “ASKON kardeşliktir, ASKON vefadır” dedi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Genç ASKON Kırıkkale Şube Başkan Akın Karataş, yönetim üyeleriyle bir araya geldi. ASKON’un yaptığı çalışmalardan bahseden Karataş, “ASKON kardeşliktir, ASKON vefadır” dedi.

YAPILACAK YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Kırıkkale’nin ekonomi ve diğer alanda yatırım alması amacıyla çalışma gerçekleştiren ASKON, genç girişimcilerin de önünü açıyor. Bu kapsamda Genç ASKON Kırıkkale Şube Başkan Akın Karataş, yönetim üyeleriyle bir araya geldi. ASKON’un yaptığı çalışmalardan bahseden Karataş, “ASKON kardeşliktir, ASKON vefadır” dedi. Karataş, “Genel Başkanım Abdullah Uçan’a ve değerli ASKON Kırıkkale şube Başkanım Savaş Geyik başkanıma şükranlarımı sunuyorum. Bugün, burada Başkanlık emanetini taşımaktan gurur duyduğum Genç ASKON Kırıkkale şubemizin üye hasbihal toplantısını gerçekleştiriyoruz.”

ÖNEMLİ PROJELERİN TEMELİ ATILACAK

“ASKON kardeşliktir, ASKON vefadır, ASKON medeniyet davasıdır, ASKON ezel ebed hep birlikte yürümektir. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bugün burada meselesi Türkiye olan davanın takipçileri ile bir aradayız. Bugün, iş görüşmeleri ve kaynaşma programı aracılığıyla, birbirimizi daha yakından tanıma ve işbirliği potansiyelimize odaklanma fırsatı yakalayacağız. Bu etkinlik, sadece kişisel bağlarımızı güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunacak somut projelerin temellerini atacak.”

ÜLKEMİZİN YARINLARA AÇILAN ANAHTARIYIZ

“İş dünyasında başarılı olmak, elbette kişisel çabalarımızı gerektirir. Ancak gerçek başarı, ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmaktan geçer. İşte bu nedenle, bugün burada bir araya geldik. Güçlü bir ağ oluşturmak ve işbirliği yapmak, hem şirketlerimiz hem de ülkemiz için büyük bir değer yaratmanın anahtarıdır. Genç ASKON Kırıkkale şubemizin hayırlı olmasını diliyor saygılar sunuyorum” dedi.

Bir 16 kişi ve ders çalışan insanlar görseli olabilir

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x