EğitimManşet

Başarıları ile gurur duyuyoruz

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, şehit Uzman Çavuş Musa Saydam’ın çocukları Habib ve Esmanur Saydam’ın, gelecekte ülkelerine büyük bir fayda sağlayacağına inandığını söyledi.

 

KARNELERİNİ GÖSTERDİLER

15 Ağustos 2015’de Bingöl’de terör saldırısında şehit olan Uzman Çavuş Musa Saydam’ın çocukları Habib ve Esmanur Saydam, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak’ı ziyaret etti. Ziyarette, okullarında büyük bir başarı gösteren şehit çocukları Habib ve Esmanur, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak’a karnelerini gösterdi. Şehit çocuklarının ilerde büyük bir yere geleceğinden şüphesi olmadığını belirten Çakmak, çocukların başarısından gurur duyduğunu söyledi. Şehit ailelerinin ve gazilerin vatanın bölünmez bütünlüğünü savunduğunu ve bu konuda birçok bedel ödediğini belirten Çakmak, şehit çocuklarının maddi ve manevi ihtiyaçlarının devlet tarafından karşılandığını ve bu konuda şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu bildirdi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x