Kırıkkale

Başkan Yardımcısı Bakır Güvenlik Personelleriyle Bir Araya Geldi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, Belediye bünyesinde görevli güvenlik personeline yönelik düzenlenen eğitim seminerine katılarak, personelle bir araya geldi.

HABER: TAHİR ERDEM

Kırıkkale Belediyesi personel verimliliğini arttırmak ve vatandaşlara daha sağlıklı hizmet etme amacıyla hizmet içi eğitim programlarını sürdürüyor.

Bu çerçevede Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, güvenlik personelleri ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Bakır güvenlik personellerine “Sizlere nasıl davranılmasını istiyorsanız, siz de sizden hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza o şekilde davranın. Üzerinizde ki üniforma ile belediyemizi temsil ediyorsunuz. Belediyemize, parklarımıza gelen vatandaşlarımızı sizler karşılıyorsunuz. Bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza karşı nezaketli olmalı, bu şekilde davranmalısınız.

Vatandaşlarımız belediyeleri diğer kurumlardan farklı hep sıcak görmek isterler. Seçtiğin, seçildiğin, birlikte yapılan hizmetlerden yararlandığın kesim olarak görülür. Sizin yaptığınız o güzel hizmetlerin her birisi bize olumlu yansır. Her biriniz bizim için çok önemlidir. Biz sizleri bağrımıza basıyoruz.

Kırıkkale Belediyesi olarak, kamuoyunda elhamdülillah olumlu olarak anılıyorsak bu sizlerin çalışmalarıyla. Yaz ayları ile birlikte parklarımıza, özellikle Millet Bahçemize gelen misafir sayımız arttı. Buralarda denetimlerimizi, devriyelerimizi sıklaştırarak gördüğümüz eksik hususların giderilmesi, özellikle çevreyi kirleten parklarımızı zarar veren kişilere karşı daha duyarlı davranmalıyız. Parklarımızın güvenliğiyle vatandaşlarımız daha huzurlu şekilde vakit geçireceklerdir” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu