GüncelKırıkkaleManşet

Borsa Sümer’le devam

Kırıkkale Ticaret Borsası meclis seçimi yapıldı. Tek liste halinde yapılan genel kurulda mevcut Başkan Harun Sümer güven tazelerken, meclisin yeni yönetimi belirlendi.

 

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Daha önce Bakanlar Kurulu kararıyla ertelenen Ticaret Borsası seçimi gerçekleşti. Borsa binasında yapılan seçim tek liste halinde gerçekleşti. Üyelerin tam desteğini alan mevcut Başkan Harun Sümer güven tazeledi. Yapılan seçimde yeni yönetim belirlenirken Başkan Harun Sümer’in yönetiminde Sadık Bildik, Ahmet Türksoy, Lütfü Akyüz, Orhan Kutluca, Abdurrahman Günateş, Yusuf Bostancı, Nevzat Ereli, Adil Hasgül, İdris Diri, Mehmet Kalkan, Bünyamin Dağ, Hasan Basri Savaş, Murat Conger görev aldı.

 

SÜMER’DEN ÜYELERE TEŞEKKÜR

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen seçimde oyunu kullanan ve bir açıklamada bulunan Harun Sümer, “Üyelerimizi en iyi şekilde temsil etmek, Borsamızı daha iyi bir yere getirmek için çaba gösterdik. Bundan sonra da bunu yapmaya, daha iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Seçim sonuçları hayırlı uğurlu olsun. Herkese, tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Onların teveccühlerine layık olmaya çalışacağız. Seçimlerimiz üyelerimize yönetimimize, ” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı