Manşet

Bülent Börek Kırıkkale’de

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

TAMAMEN DOĞAL VE HİJYENİK
Yöresel bir lezzet olan Adana Böreğini kendine özgü sunumu ve hazırlanışı ile vatandaşların beğenisine sunan Bülent Börekçilik, Kırıkkale’de de şubesini açtı. Tamamen doğal ve hijyenik ortamlarda özel olarak yapılan hamur ve yine özel olarak üretilen peynir ile yıllardır üretimine devam eden Bülent Börekçilik, Kırıkkale Merkez’de bulunan Ankara caddesinde hizmet vermeye başladı.

AÇILIŞA YOĞUN İLGİ
Geçtiğimiz gülerde açılışını gerçekleştiren Bülent Börekçilik, açılışa özel Kırıkkaleli vatandaşlara börek ikramında bulundu. Katılımın yoğun olduğu açılışta konuşan Bülent Börekçilik Kırıkkale şubesi sahibi Samet Şahal, “Böyle bir firmayı Kırıkkale’ye kazandırdığım için çok mutluyum. Bülent Börekçilik olarak farklı bir çalışma anlayışımız var. Bizim böreğimiz özel bir börek. Müşterilerimize sürekli taze börek yediriyoruz. Vatandaşlarımızda böreğimizi tadınca farklı bir lezzet olduğunu anlayacaklar. Halkımızın ilgisi çok güzel, Kırıkkale’ye hayırlı olsun diyorum.”

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x