Kırıkkale

Çalışmalar yerinde görüldü

Beyobası köyünde yapım çalışmaları devam eden Dinek Dağı Atlı Safari Padok alanı ve Sulakyurt ilçesine bağlı Ağaylı-Sarıkızlı-Sofularçiftliği köyleri arasında devam eden yol çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kırıkkale Valisi Yunus Sezer yetkililerden bilgi aldı.

DİNEK DAĞI ATLI SAFARİ

İç Anadolu’nun ve Kırıkkale’nin önemli turizm potansiyellerinden birisi olan Dinek Dağının turizme kazandırılması adına başlatılan Dinek Dağı Atlı Safari Padok alanı çalışması hızla devam ediyor. Alanda inşaat çalışmaları hızla ilerlerken, misafirlerin konaklayacağı alanların düzenlemesi devam ediyor. Sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Sezer’e incelemelerinde Balışeyh kaymakamı Kübra Kaplan, Balışeyh Belediye Başkanı Ali Dediloğlu ve diğer yetkililer eşlik etti.

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Diğer taraftan Vali sezer Sulakyurt ilçesine bağlı Ağaylı-Sarıkızlı-Sofularçiftliği köyleri arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Sezer yol çalışmalarının son durumu hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Akbaş’dan bilgi aldı. İncelemelerde Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik’te hazır bulundu. Vali Sezer daha sonra, Ağaylı-Sarıkızlı ve Sofularçiftliği köylerinde vatandaşlarla da bir araya geldi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı