Çelebi

Çelebi’de Asfalt Sevinci

Belediye Başkanı Uluyol yaptıkları çalışmalarla ilçede toprak yol bırakmadıklarına vurgu yaptı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Belediye Başkanı Uluyol yaptıkları çalışmalarla ilçede toprak yol bırakmadıklarına vurgu yaptı

Yoğun bir yaz dönemi geçiren Çelebi Belediyesi altyapı projesinin tamamlanmasının ardından ilçe merkezinde sıcak asfalt ve kilit parke çalışmasını sürdürüyor. Yapılan son çalışmayla birlikte ilçe merkezinde toprak yol bırakılmadı. Çelebi belediye Başkanı Süleyman Uluyol kısıtlı imkanlara rağmen yürüttükleri çalışma sonucunda 6 kilometrelik asfalt çalışmasının tamamlandığına vurgu yaptı.

6 KM’LİK ASFALT ÇALIŞMASI

Kısıtlı imkanlarıyla halkına hizmet etmeye çalışan Çelebi Belediyesi yoğun bir yaz sezonunu geride bırakmaya hazırlanıyor. İlçede daha önceden başlatılan altyapı çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürerek tamamlayan Çelebi Belediyesi şimdi de alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde asfalt çalışması başlattı. İlçe merkezinde toprak yol bırakmayan belediye ekipleri alt yapısı tamamlanan 6 KM’lik yolda asfalt çalışmasını tamamlamış durumda. Sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen ve bizzat her aşamasını takip eden Belediye Başkanı Süleyman Uluyol, Kilit Parke çalışmalarının da devam ettiğine vurgu yaptı.

HALKA HİZMET HAKKA HİZMET

Halka hizmet hakka hizmet düsturu ile çalıştıklarını ve tüm çalışmalarının insan odaklı olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Uluyol “Alt yapı projesinin tamamlanmasının ardından,  Belediyemiz tarafından başlatılan ilçe merkezinde sıcak asfalt ve Kilitparke çalışmamız hızla devam etmektedir. Belediyemizin kısıtlı imkanları ile yürüttüğü 6 km soğuk asfalt çalışması ile birlikte yüzde yüzü tamamlanmıştır. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İlçemizin daha iyi bir konuma gelmesi için bundan sonra da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x