Yahşihan

Çetin Ailesinden Türkyılmaz’a Destek Yemeği

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan ilçesinde Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’a destek yemekleri devam ediyor. Yahşihan’da ikamet eden ailelerden olan Çetin ailesi düzenlemiş olduğu birlik yemeğinde Türkyılmaz’ın her zaman yanında olduklarını belirtti.

HABER: TAHİR ERDEM

Yahşihan Belediyesi’nde çalışan Cemalettin Çetin’in eş, dost ve akrabaları ile birlikte Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz için Yenişehir Mahallesi’nde organize ettiği destek yemeği geçtiğimiz gün gerçekleşti. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz düzenlenen yemekten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Çetin ailelerine teşekkür etti. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Personelimiz Cemalettin Çetin ve ailesinin bizler için Yenişehir Mahallesi’ndeki evlerinde organize ettiği destek yemeğine katılım sağladık. Bu güzel desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun.” İfadelerini kullandı.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu