2020 kırıkkale nüfus

 • 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi
  - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Seçmen listeleri bugün askıdan iniyor!

  Seçmen listeleri bugün askıdan iniyor! Bu iki yöntemle kaydınızı kontrol edin Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle güncellenmek üzere askıya çıkarılan seçmen listeleri bugün 17.00’de askıdan inecek. İtirazlar ve adres değişikliği için de Nüfus Müdürlükleri mesai bitimine kadar hizmet verecek. İşte seçmen kaydı sorgulamanın 2 yolu. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin takvimine göre, seçmen listeleri 20 Nisan tarihinde muhtarlıklarda askıya çıkarıldı. 17.00’DE BİTİYOR Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 14 Mayıs’taki seçimlere ilişkin takvimine göre, güncellenmek üzere 20 Mart’ta ilçe seçim kurullarınca askıya çıkarılan muhtarlık bölgesi askı listeleri…

  Haberin Detayı
 • Koronavirüs
  Kovid Testi Pozitif Çıkan Vatandaş Eğlence Merkezinde Yakalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kovid Testi Pozitif Çıkan Vatandaş Eğlence Merkezinde Yakalandı

  Kırıkkale'de eğlence merkezlerinde yapılan Kovid-19 denetiminde PCR testi pozitif olduğu belirlenen kişiye 4 bin 50 lira ceza uygulanarak, karantinaya alındı.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  TÜİK Verilerine Göre Kırıkkale’nin Nüfusu Azaldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  TÜİK Verilerine Göre Kırıkkale’nin Nüfusu Azaldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2020 verilerini açıkladı. Türkiye’nin nüfusu artarken Kırıkkale'nin toplam nüfusunda yüzde 1’lik bir düşüş kaydedildi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu