Aydınşeyh

 • Balışeyh
  Tekbıyıkoğlu’dan,Yenice ve Aydınşeyh Köylerinde İnceleme - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Tekbıyıkoğlu’dan,Yenice ve Aydınşeyh Köylerinde İnceleme

  Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu Balışeyh İlçesine bağlı Yenice ve Aydınşeyh köylerinde incelemelerde bulundu. YENİCE KÖYÜNDE ESKİ OKUL KÖY KONAĞI’NA DÖNÜŞTÜRÜLECEK İlk olarak Balışeyh Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Tekbıyıkoğlu burada kaymakamlık görevine yeni atanan Sançar Batuhan Kurdu’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu. Bahşılı Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Yenice Köyü’nde revize edilerek Köy Konağına çevrilecek eski okulda incelemelerde bulunan Vali Tekbıyıkoğlu vatandaşlarla da bir araya geldi. Yenice Köy Muhtarı Kasım Demirel ile birlikte vatandaşla buluşan Vali Tekbıyıkoğlu, istek ve önerileri dinleyerek hizmetlerin en kısa sürede gelmesi için gerekli girişimlerin yapılacağını kaydetti. SOHBET ETTİ Yenice Köyü’nde ki incelemelerinin ardından Aydınşeyh köyünde yapımı tamamlanan Köy Konağı…

  Haberin Detayı
 • Spor
  Kütük’ün Baba Acısı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kütük’ün Baba Acısı

  Kırıkkalespor'un eski futbolcularından ve Kırıkkalespor taraftarının gönlünde yer edilen Futbolcu Uğur Kütük'ün babası Muzaffer Kütük hayatını kaybetti.

  Haberin Detayı
 • Balışeyh
  Şehidimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Şehidimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

  Suriye/İdlip Bölgesinde devam eden operasyonda rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Davut Özcan için şehadetinin 7. gününde mevlit okutuldu.

  Haberin Detayı
 • Balışeyh
  Şehit Özcan son yolculuğuna uğurlandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Şehit Özcan son yolculuğuna uğurlandı

  Suriye'nin İdlib kentinde rejimin saldırısı sonucu şehit düşen Kırıkkaleli Piyade Uzman Onbaşı Davut Özcan(25), Nur camiinde kılınan cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlandı.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu