Delice İlçesi

 • Delice
  png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - Tır Karşı Şeride Geçti

  Tır Karşı Şeride Geçti

  Kırıkkale-Delice yolunda seyir halindeki TIR, bariyerlere çarptıktan sonra karşı yola geçerek şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında sürücüsü yaralandı.

  Haberin Detayı
 • Delice
  Delice İftarda Buluşturdu

  Delice İftarda Buluşturdu

  Kırıkkale’nin Delice İlçesi İl Genel Meclis Üyesi Adem Gökdere, muhtarları iftar yemeğinde buluşturdu.

  Haberin Detayı
 • Delice
  turgut özdem

  Özdem,Benim Nihai Evim Delice Mezarlığı

  İki dönemdir Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve son yapılan seçimlerde AK Parti’ye yüzde 86’lık rekor oy kazandıran Turgut Özdem, “İlçemize ve milletimize en iyi hizmeti sunmanın derdindeyiz. Milletimize karşı asla gizli işlerimiz olmadı. Benim gideceğim yer eninde sonunda Delice Mezarlığı” dedi.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Karabal, Dualarla Uğurlandı

  Karabal, Dualarla Uğurlandı

  Kırıkkale’nin Delice ilçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Furkan Karabal, görevli olarak gittiği Şırnak’ta şahsi tabancası 15 Ağustos'da intihar etmişti. Karabal'ın cenazesi Nur Camide kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

  Haberin Detayı
 • Delice
  png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - Sezer, Delice’de İncelemelerde Bulundu

  Sezer, Delice’de İncelemelerde Bulundu

  Vali Yunus Sezer, Delice ilçesine bağlı köylerde yapım çalışmaları devam eden ve tamamlanan bazı yollarda incelemelerde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Delice'ye Yeni İlçe Emniyet Amiri Atandı

  Delice’ye Yeni İlçe Emniyet Amiri Atandı

  Delice İlçe Emniyet Amirliğine atanan Durmuş Candan Kaymakam Muhammed Burak Akköz'ü ziyaret ederek İlçedeki görevine başladı.

  Haberin Detayı
 • Delice
  Böyle Akraba Olmaz Olsun

  Böyle Akraba Olmaz Olsun

  Kırıkkale’nin Delice İlçesinde Akrabasının Tarlasına Hint Keneviri Eken Şüpheli Suçüstü Yakalandı .

  Haberin Detayı
 • Delice
  Delice'de Kene Panigi

  Delice’de Kene Panigi

  Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte Kırıkkale’de ilk kene vakası görüldü. Delice’nin Halitli Köyü’nde bir kadın kene nedeniyle hastaneye kaldırıldı. TEDAVİ ALTINA ALINDI Kırıkkale’nin Delice ilçesine bağlı Halitli Köyünde yaşayan Hacer K.’nın (52) gün içerisinde vücuduna kene yapıştı. Akşam saatlerinde vücudunda kaşıntıyı oluşan Hacer K. bacağındaki keneyi gördü. Vücuda yapışan keneyi çıkarıp muhafaza altına alan aile bireyleri, kendi imkanlarıyla Delice Devlet Hastanesi’ne giderek durumu bildirdi. Hacer K., ileri tetkik yapılmak üzere ambulansla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne sevk edildi. Hacer K., tedavi altına alındı.

  Haberin Detayı
 • Delice
  png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - Delice İlçesi Büyük Avşar Köyü Karantinaya Alındı

  Delice İlçesi Büyük Avşar Köyü Karantinaya Alındı

  Büyükavşar Köyü Karantinaya Alındı Delice İlçe Umumi Hıfzısıhha Kurulunun 07/04/2020 tarih ve 07 sayılı kararı gereğince;Bir çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yapılan mücadele kapsamında tedbir amaçlı olarak İlimiz Delice ilçesine bağlı Büyükafşar Köyünün, 08.04.2020 tarihi saat 00:00 itibariyle ikinci değerlendirmeye kadar karantina altına alınmasına karar verilmiştir. Evde Kalalım Kırıkkale İlimizde bulunan veya İl dışından gelen kıymetli hemşehrilerimiz, Lütfen Evde kalalım..! Bu sadece kendi sağlığımız için değil; belki bizlerin sebep olduğu virüs yayılımı sebebiyle hayatını tehlikeye atabileceğimiz insanlar için de önemli. Söz konusu insan hayatı.. Lütfen bu…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu