düğün

 • Manşet
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Düğün Saatleri Değişti

  Kırıkkale’de 2024 yılının ilk Mahalli Çevre Kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıda düğünlerin saatlerinde ve restoran ve kafelerin açılış kapanış saatlerinde değişiklik yapıldı. ETKİNLİK SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI Kırıkkale Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran’ın başkanlığında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Uğur Atar ve İl Mahalli Çevre Kurulu üyelerinin katılımıyla çevre kurulu toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıda Kırıkkale’de yerleşim alanlarında açık, yarı açık ve kapalı alanlarda faaliyet gösteren eğlence yerlerinde canlı müzik yayınının ve etkinlik saatlerinde değişiklik yapıldı. RESTORAN VE KAFELERİN SAATİ DEĞİŞTİ Restoran, kafe, kafeterya vb. işletmelerin açılış kapanış saatleri 10:00-24:00 arası. Bar, gazino vb. işletmelerde açılış kapanış saatleri 15:00-01:00 arası. Düğün Salonları…

  Haberin Detayı
 • 3. Sayfa
  Karnına Kurşun İsabet Eden Gelinin Babası Yaralandı

  Karnına Kurşun İsabet Eden Gelinin Babası Yaralandı

  Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde düğünde karnına maganda kurşunu isabet eden kişi yaralandı. İddiaya göre, Kurşunkaya köyünde düzenlenen bir düğünde, silahlarla havaya açılan ateş sırasında gelinin babası Ömer İ'nin (47) karın bölgesine kurşun isabet etti.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Kırıkkale'de düğün maliyeti cep yakıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de düğün maliyeti cep yakıyor

  Dünya evine girmenin maliyetli her geçen sene artarken, geçen yıla oranla düğün maliyetleri neredeyse 2 katına çıktı.Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte hareketlenen düğün sezonunda çeyiz, beyaz eşya, mobilya, gelinlik, damatlık, düğün salonu gibi birçok detayın fiyatlarını Kırıkkale piyasasında sizler için araştırdık.   EV EŞYALARI FİYATLARI 3 kalemden oluşan beyaz eşya fiyatlarında marka ve modellerine göre buzdolabı 15.000 – 20.000 TL, çamaşır makinası 10.000 – 13.000 TL ve bulaşık makinası da 9.000 – 11 .000TL fiyatları arasında değişirken, 3’lü ankastre set (davlumbaz, ocak, fırın) 15.000 – 18.000 TL aralığında, TV Ünitesi ise 3.000 – 7.000 TL fiyat aralığında satılıyor. Elektronik ev…

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Önal, Devlet Düğün Salonu Sahiplerine Sahip Çıkmadı (Video-Haber) - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Önal, Devlet Düğün Salonu Sahiplerine Sahip Çıkmadı (Video-Haber)

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, düğün salonu işletmecileri ile bir araya geldi. Burada iş yeri sahiplerinin sorunlarını dinleyen Önal, “Siz her fırsatta devletinizin yanında oluyorsunuz. Bir defa ihtiyacınız oldu ama size sahip çıkmadı bu devlet.” dedi.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Gazeteciler kamuoyunun gözü, kulağı ve sesidir - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Düğünde Polis Var

  Kırıkkale’de Ramazan ayının ardından düğün sayısında iyiden iyiye artma yaşanırken, düğünlerde silah atma olaylarının da arttığı gözlendi. Bu duruma sessiz kalmayan Emniyet Müdürlüğü ‘Düğün polisi’ uygulaması başlattı.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu