iş insanı

 • Keskin
  Keskin’deki II. Abdulhamit Çeşmesi Yeniden Hayat Buluyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İş İnsanı Mete Atakul’dan Tarihi Çeşmenin Yapımı İçin 100 Bin Tl

  Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde doğup büyüyen iş insanı Mete Atakul, ilçelerinde bulunan tarihi çeşmenin restorasyonu için 100 bin lira bağışta bulanacağının sözünü verdi. HABER: TAHİR ERDEM Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde II. Abdulhamit tarafından yapılan çeşme yeniden tarihi dokusuyla hayat bulacak. Alman’yada yaşayan Keskinli iş insanı Mete Atakul yüz bin lira bağışta bulunarak çeşmenin restorasyonunu üstlenecek. Her fırsatta Keskin ilçesine yardımda bulunan hayırsever iş insanı Mete Atakul, ilçesini çok sevdiğini ve unutmadığını söyleyerek, “Geçmişine sahip çıkmayan geleceğine de sahip çıkmaz. Onun için bizlerde II. Abdulhamit Çeşmesinin yeniden hayat bulmasına vesile olacağız. Keskinli işadamlarımızdan da bu hassiyeti göstermelerini temenni ederim” dedi. Keskinli iş insanı…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  İş İnsanı Bedrettin Çağatay Yılmaz Trafik Kazası Sonucu Vefat Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İş İnsanı Bedrettin Çağatay Yılmaz Trafik Kazası Sonucu Vefat Etti

  Kırıkkaleli iş insanı Bedrettin Çağatay Yılmaz, bayram dönüşü İzmit’te meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Eşi ve çocukları ise yaralı olarak kurtuldular.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  İş İnsanı Orhan Kılıç, 71 öğrenciye kalem ve kitap gönderdi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İş İnsanı Orhan Kılıç, 71 öğrenciye kalem ve kitap gönderdi

  Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, burs verdiği 71 üniversite öğrencisine kitap ve kalem de gönderdi. Öğrencilere ‘Allahaısmarladık’ adlı kitabı yollayan Kılıç, “Kardeşlerime bundan sonraki yaşamalarında da başarılar diliyorum” dedi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu