Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

 • Genel
  kirikkale-emniyet-ekiplerinden-kacakcilara-gecit-yok!

  350 Litre kaçak akaryakıt elegeçirildi

  350 LİTRE AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde 5607 SKM suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, 350 litre kaçak akaryakıt ele geçirildiği açıklandı. 1 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI Yapılan operasyonlar kapsamında 1 şüpheli şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldığı belirtildi. “MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ” Kaçakçılık ve Organize Suçlarla

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Tabanca ve Para Yakalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Tabanca ve Para Yakalandı

  Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince 6136 SKM suçunu önlemeye yönelik yapılan saha ve analiz çalışmaları neticesinde tabanca ve nakit para yakandı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Makaron Ele Geçirildi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Makaron Ele Geçirildi

  Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü 5607 Sayılı kanuna Muhalefet suçunu önlemeye yönelik yapılan saha ve analiz çalışmaları neticesinde; M.P. isimli şahsın işletmekte olduğu işyerinde arama yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Araçta Esrar Yakalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Araçta Esrar Yakalandı

  Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bir araçta 188 gram toz esrar ele geçirdi.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu