Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı

 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği çalışma sonucunda 2 şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. HABER: YAKUP ÖZCAN Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığına bağlı İl Merkez Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan kontrol esnasında; Bahçelievler Mahallesinde Uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan operasyonda  şüpheli L.Y ve C.M isimli şahısların evinde yapılan adli aramada; 56 gr Sentetik KANNABINOID, 13 adet Sentetik Ecza Hap, 150 ml Uyuşturucu madde yapımında kullanılan kimyasal sıvı, 1 adet Uyuşturucu Madde Kullanma Aparatı, 1 Paket Sarma Kağıdı ele geçirildi. Olayla ilgili şüpheli 2 şahıs çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Öte yandan denetimlerin bundan…

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  JANDARMA’DAN 100.YIL HATIRA ORAMANI

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı tarafından Cumhuriyet’in 100. Yılı nedeniyle ağaçlandırma çalışması yapıldı. HABER: YAKUP ÖZCAN Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Hacılar Beldesi’nde ağaç dikme etkinliği gerçekleşti. Kırıkkale Jandarma teşkilatı tarafından yapılan çalışmalara 100.yıl hatırı ormanı ismi verildi. Jandarma personelinin büyük bir özenle diktiği ağaçların Cumhuriyetle birlikte büyüyerek  Anadolu’da ilelebet  yaşaması istendi. Program hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

  Haberin Detayı
 • Genel
  kirikkale’de-firari-hukumlu-kacis-penceresi-yaptigi-evde-yakalandi

  Kırıkkale’de Firari Hükümlü Kaçış Penceresi Yaptığı Evde Yakalandı

  Kırıkkale’de 57 yıl 11 ay hapis ve 1 milyon 199 lira para cezası bulunan ve uzun süredir aranan dolandırıcı, jandarma ekiplerince düzenlenen operasyon sonucu Keskin ilçesinde yakalandı. Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Bilişim sistemleri banka ya da kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Çalınan Eşyalar Bulundu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çalınan Eşyalar Bulundu

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı Yahşihan İlçesi Hacıbalı Köyü’nde bulunan B.I. isimli şahsa ait evden çalınan bir takım eşyaların çalınması ilgili çalışma başlattı.

  Haberin Detayı
 • Keskin
  Jandarmadan Öğrencilere Eğitim - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Jandarmadan Öğrencilere Eğitim

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince ilkokul öğrencilerine eğitim verildi.

  Haberin Detayı
 • Balışeyh
  Jandarmadan Denetim - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Jandarmadan Denetim

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Trafik Timleri, öğrenci taşıyan servis araçlarını yol güzergâhlarında ve okul önlerinde denetledi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  23 Avcıya İşlem - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  23 Avcıya İşlem

  16 - 17 Ekim 2021 tarihli Av Koruma ve Kontrol faaliyetlerinde yapılan denetimlere Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı, Çevre Timleri de eşlik etmiş ve 3 ekiple yapılan denetimlerde yasal olmayan usullerle avlanan 23 avcıya işlem yaptı.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Atlı Jandarma Birlikleri Devriyeye Başladı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Atlı Jandarma Birlikleri Devriyeye Başladı

  Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanlığında yetiştirilen ve milli parklar ile turistik merkezlerde görev yapan atlı birlikler, Kırıkkale’de bulunan tarihi ve turist alanlarda devriye görevine başladı. YABANCI TURİSTLERİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR Kırıkkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, atlı birlikler, Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan Yahşihan ilçesi Obaköy ve Yeşil Vadi ile Keskin ilçesi Çeşnigir Köprüsü mesire alanlarında, halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla önleyici devriye görevi icra etti.Atlı birlikler, 2 Ekim 2021’ye kadar devriye faaliyetlerine devam edecek.Arazi yapısı nedeniyle motorlu devriye araçlarının giremediği alanlar ile turistik mekanlarda güvenlik hizmeti sunan atlı birlikler, ziyaret amacıyla bölgeye gelen yerli…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Cücen Kırıkkale’ye Özmen Kırklareli’ne Atandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Cücen Kırıkkale’ye Özmen Kırklareli’ne Atandı

  Resmî Gazetede yayınlanan kararname ile Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığına Kıdemli Albay Barış Cücen atandı.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Jandarma Uyuşturucu Yakaladı 2 Kişi Gözaltına Alındı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Jandarma Uyuşturucu Yakaladı 2 Kişi Gözaltına Alındı

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir otomobilde 15 gram eroin bulundu, 2 zanlı gözaltına alındı.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu