milliyetçi hareket partisi

 • Siyaset
  İsmailoğluları Gövde Gösterisi Yaptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İsmailoğluları Gövde Gösterisi Yaptı

  14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi’nde hareketlilik yaşanıyor. Siyasete farklı bir bakış ve renk getirecek olan Aile ve Kadın Komisyonu eski Başkanı Av. Melike Boran İsmailoğulları, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. İsamailoğulları, “Türk kadınının gücünü her alanda hep birlikte göstereceğiz” dedi. KADININ GÜCÜ TOPLUMU YARATIR  Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında yaklaşık 3 yıldır Aile ve Kadın Komisyonu Başkanlığı görevinde bulunan Av. Melike Boran İsmailoğulları, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Adeta gövde gösterisine dönüşen aday adaylığı tanıtım törenindeki kalabalık Taç Mahal Balo ve Düğün Salonu’na sığmadı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği tanıtım töreninde konuşan İsmailoğulları, MHP siyasetine…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MHP’de Heyecanlı Maraton Öncesi seminer - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MHP’de Heyecanlı Maraton Öncesi seminer

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi aralarında Kırıkkale’nin de bulunduğu il teşkilatlarının katılımıyla seminer düzenledi. Seminerin oldukça yararlı geçtiğini belirten MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, detaylı bilgiler veren Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’a teşekkür etti.   5 İL TEŞKİLATI KATILDI Büyük bir değişiklik olmazsa 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılmasına kesin gözüyle bakılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi teşkilatlar için seminer çalışması başlatmıştı. Seminerlerin bu haftaki bölümüne Kırıkkale teşkilatı da katıldı. Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Feti Yıldız başkanlığında gerçekleştirilen seminere Ankara, Eskişehir, Çankırı ve Bolu teşkilatları da katıldı. TEŞKİLATLARIMIZA HAYIRLI…

  Haberin Detayı
 • Sulakyurt
  Balışeyh ve Sulakyurt’a Yeni Başkan - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Balışeyh ve Sulakyurt’a Yeni Başkan

  Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı Sulakyurt ve Balışeyh ilçelerinde ilçe başkanlarının yerine yeni atamalar yapıldı. Sulakyurt MHP İlçe Başkanlığına Mehmet Mert, Balışeyh MHP İlçe Başkanlığına Erdem Şen atandı. HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ Parti binasında gerçekleşen törene MHP İl Başkanı Murat Abalı, Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, parti yöneticileri ve partililer katıldı. MHP İl Başkanı Murat Abalı yaptığı açıklamasında ” Aylık olağan İlçe Başkanları toplantımızı gerçekleştirerek İlçe Başkanlarımızla istişarelerde bulunduk. Kırıkkale’mizin ve hemşehrilerimizin her daim yanında olmak adına gelecek dönemlerde yapacağımız il ve ilçe faaliyetlerimizi değerlendirdik. İnanıyor ve güveniyoruz ki 2023 hedeflerimiz doğrultusunda tüm engelleri hep birlikte aşarak Milliyetçi…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Hiçbir Siyasi Hedef, Türk Milletinden Önemli Değil - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hiçbir Siyasi Hedef, Türk Milletinden Önemli Değil

  Milliyetçi Hareket Partisinin Adım Adım 2023 İl İl Anadolu programı Kırıkkale ey parkta gerçekleşti."Adım Adım 2023 İl İl Anadolu" programına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, burada yaptığı konuşmada, hiçbir siyasi hedefin, planın Türk milletinin varlığından, egemenlik haklarından, geleceğinden ve güvenliğinden daha önemli olmadığını söyledi.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Organik Pazar İlgi Bekliyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Organik Pazar İlgi Bekliyor

  Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Keskin Köprüköy'deki organik pazarı ziyaret etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  MHP’den Emniyet Müdürü Bulut’a Çıkarma - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MHP’den Emniyet Müdürü Bulut’a Çıkarma

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Fahri Bulut'u makamında ziyaret ettiler.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Hacılar Koyuncu Döneminde Hizmete Doydu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hacılar Koyuncu Döneminde Hizmete Doydu

  Hacılar Belediye Başkanı olmadan ve olduktan sonra belde için varını yoğunu ortaya koyan Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, Hak ve halkı için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Yahşihan’a 90 milyon TL’lik altyapı yatırımı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yahşihan’a 90 milyon TL’lik altyapı yatırımı

  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Yahşihan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ile birlikte yapılan hizmetleri inceledi. Öztürk, geziler sırasında Yahşihan için büyük önem arz eden müjdeyi verdi; “Yahşihan’a 400 bin nüfusu kapsayacak şekilde yaklaşık 90 milyon TL’lik su, kanalizasyon ve yağmurlama altyapısını yenileme ihalesinin startı verildi” KURUMLARI ZİYARET ETTİ Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ve beraberindeki heyetle birlikte Yahşihan esnafını ziyaret eden MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Yahşihan’da yapılan ve yapılmakta olan projeleri inceledi. İlk olarak Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ı…

  Haberin Detayı
 • 2019 Belediye Seçimleri
  İnsanımızın Gönlüne Girmeye Talibim - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İnsanımızın Gönlüne Girmeye Talibim

  31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale’de mahalle seçim büroları açılışlarına devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  MHP Kırıkkale adaylarını tanıttı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  MHP Kırıkkale adaylarını tanıttı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kırıkkale merkez, ilçe ve kasaba Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu