Veli Korkmaz

 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  ERER “TÜM TÜRKİYE BU ESERİ GÖRMELİ”

  Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanı Hüseyin Erer ve yönetimi Eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz refakatinde Kırıkkale İslami Değerler Külliyesini ziyaret ettiler. HABER: TAHİR ERDEM Türkiye Belediyeler Birliği başkanları Kırıkkale ziyaretinde bulundular. Türkiye’de bir ilk olan İslami Değerler Külliyesini gezen başkanlar yaşadıkları mutlulukları dile getirdiler. Başkan Hüseyin Erer ”Böylesi muhteşem bir eserin İslam alemine kazandırılmasında emeği geçen Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve Külliye Kurucusu Bahattin Akyön’e teşekkürler. Tüm Türkiye bu eseri görmeli” dedi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Korkmaz İstifa Etmedim Partime Hizmet Etmeye Devam Ediyorum Dedi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Korkmaz İstifa Etmedim Partime Hizmet Etmeye Devam Ediyorum Dedi

  Korkmaz ‘İstifa söz konusu değil. Partime sonuna kadar bağlıyım’ 2004 2014 arası 10 yıl Kırıkkale Belediye Başkanlığı görevini yürüten Veli Korkmaz Ak Partiden istifasının söz konusu olmadığını ve partinin ilkelerine sonuna kadar bağlı kaldığını belirtti. Üye kayıtlarının E devlet üzerinden yapıldığını kendisinin de parti üyesi olduğunu kaydeden Korkmaz ‘Ak Partiliyim ve başka bir düşüncemde mümkün değil. Partinin kuruluşundan beri aynı düşünceyi taşıyorum. Çeşitli zamanlarda üye kayıtları e devlet üzerinden güncellenmektedir. Oturduğum adres Keçiören’ de olduğu için parti üyeliğim de Keçiören teşkilatındadır. Bunun dışında yapılan yorumlar gerçek dışı ve maksatlıdır.Ak Parti bir dava partisidir. Kuruluş ilkeleri halen geçerlidir. 10 yıl belediye…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Şehrimiz İçin En Güzelini Hayata Geçireceğiz - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Şehrimiz İçin En Güzelini Hayata Geçireceğiz

  Bu anlamda bizler tekrar önce Allah sonra siz değerli partililerimizin desteği ile 27. dönem Milletvekili adaylığı için 24 Haziran´da yapılacak olan seçimlerde asıl önemlisi Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile bu AK Partinin başarısı olacak.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu