Yahşihan İlçe Jandarma Komutanlığı

Asayiş

Hareketleri Kendini Ele Verdi

Yahşihan İlçe Jandarma Komutanlığı, KOM ve İstihbarat Şube Müdürlükleri ile birlikte icra edilen faaliyette; Personelin dikkati ile şüpheli hareketler sergileyen araç durdurulmuş ve araç içerisinde bulunan M.G. ve K.A. isimli şahısların şüpheli hareketleri devam etmesi üzerine, yapılan kaba üst aramasında Toplam 431 Adet Sentetik Ecza Hapı ele geçilmiştir. Kırıkkale Cumhuriyet Savcısının talimatıyla şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.

Haberin Detayı
Manşet

Tepe’den Kaçış Yok

İl Jandarma ve Yahşihan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan arama faaliyetleri sonucunda bir şahsın üzerinden 23,5 gr esrar ele geçirildi. Arama çalışmaları narkotik köpeği Tepe ile gerçekleştirildi. Vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışma gerçekleştiren Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı, görev faaliyetleri alanlarındaki arama ve kontrol çalışmalarını sürdürüyor. İl Jandarma ve Yahşihan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından narkotik köpeği Tepe ile yol kontrol ve arama faaliyetleri esnasında H.T isminde bir şahsın üzerinde 23,5 gr esrar maddesi tespit edildi. Ekipler tarafından ele geçirilen zehirli maddeye el konulurken, şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

Haberin Detayı
Asayiş

Jandarmadan Uyuşturucuya Geçit Yok

Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığının uyuşturucu ile mücadele faaliyetleri kapsamında Yahşihan Irmak Köyü girişinde D-200 karayolu üzerinde Ankara ilinden Çorum iline gitmekte olan şüpheli bir araç durduruldu.

Haberin Detayı
Manşet

Yolcu Otobüsünde 880 Gram Esrar Ele Geçirildi

Kırıkkale'de jandarma ekiplerince durdurulan yolcu otobüsünde 880 gram esrar bulundu, 2 zanlı gözaltına alındı.

Haberin Detayı
Başa dön tuşu