Spor

Filenin Liseli Sultanları Yarı Finalde

Tokat’ta düzenlenen ‘Genç Kızlar Voleybol’ müsabakalarına katılan Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi kız takımı yarı finale katılmaya hak kazandı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Tokat’ta düzenlenen ‘Genç Kızlar Voleybol’ müsabakalarına katılan Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi kız takımı yarı finale katılmaya hak kazandı.

RAKİPLERİNİ FARKLI YENDİLER 
Eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi, spor alanında da önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Tokat’ta düzenlenen müsabakaya katılan liseliler, grubu birinci olarak tamamladı. Yarı final müsabakasının ardından final müsabakasında da başarı elde etmek isteyen filenin liseli sultanları, Kırıkkale’ye şampiyonlukla dönmenin gayreti içerisinde.

TAKIMIN HEDEFİ ŞAMPİYONLUK
Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, “13-16 Ocak 2022 tarihleri arasında Tokat’ta yapılan Genç Kızlar Voleybol müsabakalarında ilimizi temsil eden Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi kız takımımız grubu 1. Olarak tamamlamıştır. Erzincan, Sivas ve Kırşehir illerini 3-0 gibi net bir skorla yenerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.  Antrenörlerimiz Mustafa Taşğın, Erkan Özer ve Türker ile sporcularımızı tebrik ederim” dedi -.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x