Eğitim

Gençlerimizi spor dallarıyla buluşturmalıyız

Kırıkkale Millî Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile okul sporları değerlendirme toplantısı yapıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Millî Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile okul sporları değerlendirme toplantısı yapıldı.

KEŞFEDİLMESİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Kırıkkale Valiliği Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda, kent genelinde okul sporları kapsamında düzenlenen spor etkinliklerinin değerlendirmesi yapıldı. Ardından da bu yıl yapılacak olan etkinliklerin de planlamasına yönelik de kararlar alındı.Toplantıda konuşan Millî Eğitim Müdürü Hayati Telefoncu, her bireyin yaşamında sporun ayrı bir öneminin olduğunu belirterek, “Gençlerimizi hayatın her safhasında spor dallarıyla buluşturmalıyız. Bu konuda bizlere destek veren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emekleri olan herkese teşekkür ederim. Gençlerimizin spor alanında başarılara ulaşması için daha erken dönemlerde yeteneklerin bu tür etkinlikler sayesinde keşfedilmesi büyük önem taşıyor.” dedi.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ

Telefoncu, geçmiş yıllarda elde edilen başarılara bu yıl içerisinde de yeni başarılar ekleneceğini sözlerine ekledi.Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş de, spor etkinlikleriyle gençlerin gelişimine katkı sağlandığını belirterek, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlere gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.Konuşmaların ardından okul sporları kapsamında yıl içerisinde düzenlenecek olan etkinliklerin de planlaması yapılarak yeni kararlar alındı.Toplantıya, Telefoncu ve Güneş’in yanı sıra Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün, Şube Müdürü Dursun Karakuş, okul yöneticileri, okul sporları komitesi üyeleri ile diğer davetliler ve beden eğitimi öğretmeleri katıldı.Toplantı, katılımcıların merak ettikleri soruların cevaplandırılmasının ardından son buldu.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x