Siyaset

Gençlerin Umudu İyi Parti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 81 İl genelinden gelen partinin gençlik kolları il başkanlarıyla görüştü. Akşener, gençlerin umudunun İYİ Parti olduğunu söyledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 81 İl genelinden gelen partinin gençlik kolları il başkanlarıyla görüştü. Akşener, gençlerin umudunun İYİ Parti olduğunu söyledi.

KIRIKKALE’DEN ÖZEN KATILDI 
Siyasi parti çalışmalarına hız kazandıran İYİ Parti, 2023 yılında yapılması planlanan seçim kapsamında hareketli günler yaşıyor. Bu kapsamda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen’inde yer aldığı partinin gençlik kolları il başkanlarıyla görüştü. Akşener, gençlerin umudunun İYİ Parti olduğunu söyledi.  Türkiye’nin her alanda sorunlarını çözeceklerini gazetekale.com söyleyen Akşener, “Bizler gençlerimizin umuduyuz, yarınlara emin adımlarla ilerlemesi amacıyla hedeflerine ulaştıracak olanlarız” dedi.

SORUNSUZ BİR TÜRKİYE HEDEFİ 
Akşener “Umarım bizi yönetenler ve ben de dahil olmak üzere yarın bizi yönetecek olanlar bu sesi duyarız, duyururuz. Hayata borçla başlayan, yediği yemekten yattığı yatağa kadar sorunlarla uğraşan gençlerimizin sesini duyurmak için; gençler için gençlerimizle beraberiz. Her alanda ülkemizin ve gençlerimizin sorunlarını sormak amacıyla mücadelemizi sürdüreceğiz. Sorunsuz bir Türkiye için bizler gençlerimizin umuduyuz” şeklinde konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x