Siyaset

Görüşürüz Memo

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Demokrat Parti Kırıkkale İl Başkanı Tolga Ersan, “Geçenlerde AKP’de hain ilan edilen Mehmet Demir; daha önce başka bir partinin teşkilatlarına şimdi bizim teşkilatlara saldırmaya başladı. Görüşürüz memo” dedi.

HABER: YELİZ ERDEM 

Demokrat Parti Kırıkkale İl Başkanı Tolga Ersan, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir’e seslenen Tolga Ersan sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi;

“Gündeme dair…

Geçenlerde AKP’de hain ilan edilen Mehmet Demir; daha önce başka bir partinin teşkilatlarına şimdi bizim teşkilatlara saldırmaya başladı. Gerçekten de AKP ikinci sıra milletvekili adayı Sn.Ergun Tekin Bey’in dediği kadar düzenbazlık ve üç kağıt sizde varmış.

Partinizden aldığınız tepkilere karşı şunu geçirdim partiye, bunu getirdim partiye diye siyasi beyhude manevralarla vekilin gözünemi girmeye çalışacaksın.

Senin adın artık yaptığın hareketlerden dolayı o partide hain olarak kaldı MeMo.

Mevcut milletvekiline neler yaptığını, seçim sırasında kimlere çalıştığını çok iyi biliyoruz.

Demokrat Parti genel merkezinde devamlı birileriyle görüştüğünü, olası iktidar değişikliğinde kaymayı planladığını da iyi biliyoruz. AKP Kırıkkale vekil adaylarının ailesi ile alakalı fotoğraf ve paylaşımlar için kimleri tetikçi tuttuğunu da biliyoruz.

Ama olmadı demi…

Olmaz memo,

Kırıkkale’de artık bel altı siyaset olmaz memo, senin siyasetin eskidi memo, beyhude çabalıyorsun memo.

Bak ben Tolga Ersan bu ismi yaz bir kenara, Neden mi?

Haysiyetiyle, şerefiyle siyaset yapmaya çalışan, güçlünün değil haklının, gizli kapaklı değil açık ve net olan genç siyasetçi kardeşin olduğum için adımı yaz bir kenara.

Paçacı memo unutma bu iş bur da bitmedi.

Senin tüm pisliklerini Kırıkkale halkı bir duysun artık.

Sanki siyasi dengeymişsin gibi her seçim ortaya çıkmayı da bırak bence lakin güzel para yaptın harcama kalsın.

Bizler son bir nefer kalana kadar misyonumuzu sürdüreceğiz.

Davayı satan değil, omuzlayan olacağız 3.sınıf siyaset cambazlıklarına mahal vermeyeceğiz.

Görüşürüz memo

Takipte kal bu genç kardeşini…” dedi.

 

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu