EkonomiGündemKırıkkaleManşet

Güç Birliği toplanıyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Güç Birliği Mütevelli Heyeti toplantısı 30 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Toplantıda Kırıkkale Üniversitesi’nin hizmetleri, yatırımlar, ihtiyaçları ve sorunları görüşülecek.

ÜNİVERSİTE ELE ALINACAK

Başkanlığını Başbakan Yardımcısı ve Kırıkkale Milletvekili Beşir Atalay tarafından yapılan güç birliği toplantısı bu hafta sonu gerçekleştirilecek. 30 Kasım Cumartesi günü Kırıkkale Üniversitesi Konuk evinde yapılacak olan toplantıya geniş katılım olacak. Saat 15.00’da başlayacak olan toplantıda Kırıkkale Üniversitesi ele alınacak.  Düzenlenecek toplantıda gündem maddeleri hakkında güç birliği sekretaryası bilgi sunacak. Daha sonra açılış değerlendirmeleri gerçekleşecek. Ardından Kırıkkale Üniversitesinin hizmetleri, yatırımları, ihtiyaçları ve sorunları ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme yapılacak. Rektör Ekrem Yıldız, Üniversite hakkında geniş bilgi verecek.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu