Gündem

Her Şeyi Belediyeden Beklemeyin

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yılmazer, Başkan seçilmesi durumunda vatandaşlara modern ve ferah bir yaşam sunacak olan Kırıkkale Belediye Evleri yapacağının müjdesini verdi.

HABER: TAHİR ERDEM

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yılmazer, müjdelerini sosyal medya hesabı üzerinden duyurmaya devam ediyor. Yılmazer paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Sevgili Kırıkkale halkı, merhaba! Öncelikle sizlerin büyük destekleri ve güvenleri sayesinde belediye başkanı olmam durumunda yapacağım harika bir projeden bahsetmek istiyorum. Bu proje, gerçekten dar gelirlilerin hayatını kolaylaştıracak.

Her birimizin bir insana ihtiyacı olduğu gibi, her insanın da bir yaşam alanına ihtiyacı olduğu şüphesizdir. Ancak konut kıtlığı ve yüksek kiralar nedeniyle bu ihtiyaç bazen yeterince karşılanamıyor. İşte bu yüzden ben, Kırıkkale Belediye Başkanı olduğum takdirde, bu soruna kalıcı bir çözüm getirmek için kolları sıvadım!

“Kırıkkale Belediye Evleri” adını verdiğimiz bu proje, gerçekten de şehrimizin dar gelirli vatandaşlarının yüzünü güldürecek. Sizlerin daha iyi bir yaşam standardına sahip olmanız ve daha uygun koşullarda yaşayabilmeniz için normal kiraların da 1/4’ü oranında bir kira ile dilediğiniz sürece bu evlerde yaşayabileceksiniz.

Kırıkkale Belediye Evleri, modern ve ferah bir yaşam sunacak. Projemizde; çocuklarımızın güvenliği için oyun parkları, sakin ve huzurlu bir çevre için yeşil alanlar, spor yapma imkanları için spor alanları ve daha fazlası yer alacak. Sizlere düşen tek şey, hayalini kurduğunuz bu yaşama adım atmaktır.

Sizlerin mutluluğunu ve refahını her zaman ön planda tutan bu projemiz, Kırıkkale’nin gelişimi ve sosyal kalkınması için de büyük bir adım olacak. Bizler, sizlerin yaşamında kolaylıklar, imkanlar ve fırsatlar yaratmayı hedefleyen bir ekibiz. Bu nedenle, Kırıkkale Belediye Evleri projemiz sadece bir başlangıçtır!

Sevgili Kırıkkale halkı, sizlerin desteği olmadan bu projeyi gerçekleştirmemiz mümkün olmayacak. Bu yüzden, konuyu duyurmak ve geniş kitlelere ulaştırmak için sizlerin de desteğine ihtiyacımız var” dedi.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu