Kültür Sanat

İş İnsanı Mehmet Çetinkaya’dan Oğluna Muhteşem Sünnet Düğünü

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin tanınmış simalarından başarılı iş insanları Mehmet Çetinkaya, Hüseyin Çetinkaya ve kirvesi Hasan İlhan’ın biricik yeğenleri Süleyman Sadi için muhteşem bir sünnet töreni düzenledi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Kırıkkale’de son yolların en ihtişamlı sünnet düğünü yapıldı. Kırıkkale’nin tanınmış ailelerinden başarılı iş insanı Mehmet Çetinkaya ve Naile Çetinkaya’nın oğulları Süleyman Sadi için muhteşem bir sünnet töreni düzenledi.

İş İnsanı Mehmet Çetinkaya ve amcası Hüseyin Çetinkaya ile birlikte davetlileri kapıda karşılayarak, tek tek ilgilenirken, sünnete ilginin yoğun olduğu gözlemlendi. Mersan Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine Çetinkaya ailesi dostlarıyla bir araya geldi.

Amcası Hüseyin Çetinkaya ve kirvesi Hasan İlhan ise davetlilerle tek tek ilgilendi. Süleyman Sadi’yi bu mutlu günlerinde AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan yalnız bırakmayarak sünnet törenine katıldı. İlçe Belediye Başkanları, siyaset ve iş dünyasının bir araya geldiği sünnet düğününe katılım oldukça yoğun oldu.

Seçkin davetliler müzik dünyasında fırtınalar estiren sanatçı Hava Öğüt’ün seslendirdiği birbirinden hareketli şarkılar eşliğinde geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler.

Yapılan sünnet merasimine katılan davetlilerle tek tek ilgilenen Çetinkaya ailesi bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

 

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu