Genel

İstemediğiniz Haberleri Dijital Ortamlardan Sildirebilirsiniz

İnternet ortamında paylaşılan her bilgi kişiler ve kurumlar için bir hayli önemli.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İnternet ortamında paylaşılan her bilgi kişiler ve kurumlar için bir hayli önemli. Çünkü internet mecraları eskisinden daha yoğun bir biçimde kullanılmaya devam ediliyor. İnsanlar internet ortamlarında paylaşılan bilgileri kullanıyorlar. Bunun yanı sıra hizmet alacakları firmaları dahi buna göre belirliyorlar. Özellikle sosyal medya uygulamaları içerisinde yayılan içerikler birçok insan tarafından izleniyor. Bu durum sonucunda da hedef kitlenizin ciddi manada zarar gördüğünü söylemek mümkün oluyor. Tüm bu sorunlarla uğraşmak istemediğinizde de Distile sizlere yardımcı oluyor. İçerik kaldırma alanında haber kaldırma çalışmaları yürütüyor.

Distile kurulduğu zamandan bu yana çalışmalarını devam ettiriyor. Bu alandaki başarını sahip olduğu tecrübesiyle güçlendiriyor. Uluslararası hukuk ağını en iyi şekilde kullanıyor. Bunun yanında profesyonel medya ilişkileri sayesinde taleplerinizi yerine getirebiliyor. Uzman teknik ekibiyle beraber ifşa kaldırma alanında kalıcı çözümlere ulaşıyor. Distile uzun yıllardan bu yana farkını belli ediyor. Uzmanlaşmış dijital ağı sayesinde kendini kanıtladığını da görebiliyorsunuz. Bu alandaki tüm çalışmalarında başarılı sonuçlar alıyor. Size daha temiz bir geçmişle var olma şansı yaratıyor.

Distile Kurum ve Kişilere Hitap Ediyor

Distile güvenilirlik konusunda da yüksek bir performansa sahip. İçerik kaldırma alanında gösterdiği başarıyı itibar yönetimi içerisinde de gösteriyor. Haber yaptırma çalışmaları içerisinde kurum ve kişileri hedeflerine ulaştırıyor. Bu sayede internet ortamlarında daha sağlam adımlar atabilmeniz mümkün oluyor.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x