2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Kuzucu; ‘Kırıkkale’de Tarih Yazacağız’

‘Millet İttifakı’ ortaklarının ziyaretinin ardından İl Başkanı Yavuz Kuzucu, 14 Mayıs’ta tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de tarih yazacaklarının sözünü verdi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu, ‘Millet İttifakı’ ortaklarına ziyaretlerde bulundu.

Millet İttifakı’ ortaklarının ziyaretinin ardından İl Başkanı Yavuz Kuzucu, 14 Mayıs’ta tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de tarih yazacaklarının sözünü verdi.

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu beraberinde Milletvekili Adayları Bülent Şükrü Altınışık, Orhan Kılıç ve Sevim Pehlivanlı Özbek ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti ile Genç Parti’ye ziyaretlerde bulundular. Ziyarette Partilerin İl Başkanları ile seçim sürecinde yapacakları çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundular.

14 MAYIS’TA GÜNEŞ DOĞACAK

Konuşmasında AK Parti hükümetine yüklenen Başkan Kuzucu, AK Parti’nin 20 yıldır işçi, memur, emekli, dul ve yetim, köylü için vermediği hakları vermeye çalıştığını söyleyerek, “Çünkü kazanırsa misli ile alacak, seçimden sonra milletin anasını ağlatacak. Kazanamazsa gelen iktidar ne yaparsa yapsın mantığı ile hareket etmektedir. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Allah’ın izni ile 14 Mayısta bir güneş doğacak. Tüm haksızlıklar adaletsizlikler bitecek. Ülkemiz derin bir nefes alacak çünkü güneşimiz ülkemizi ve dünyamızı aydınlatacak”

KAZANAN MİLLET İTTİFAKI OLACAK

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim ülkemiz için bir dönüm noktası olacağına işaret eden Başkan Kuzucu “Milletimizin teveccühü ile tek adam yönetimine son verilerek tekrar parlamenter yönetime geçileceği günler yakındır. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için Kırıkkale’de gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah’ın izni ile 14 Mayıs’ta bu düzen değişecek ve kazanan ‘Millet İttifakı’ olacaktır” dedi.

Millet İttifakı’ partilerinin İl Başkanları ise ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu’ya teşekkür ederek, Milletvekili adaylarına da başarılar dilediler.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x