Bahşılı

Kaplan, Bahşılı’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan bugün Bahşılı ilçesine bağlı 5 köy ve 5 mahalle muhtarı ile bir araya geldi.  Burada Mustafa Kaplan, Bahşılı’nın demokratik değerlerine olan bağlılığını vurguladı.

HABER: YELİZ ERDEM

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için desteği sürüyor. Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, Milletvekili Mustafa Kaplan ve Bahşılı muhtarları, bir araya gelerek önemli bir karar aldılar.

Toplantıda, yapılan seçimlerde 2. tura kalan adaylarla birlikte çalışacaklarını ve Bahşılı’da seçim sürecinin devam edeceğini duyurdular. Toplantıda yapılan konuşmalarda, Bahşılı’nın demokratik sürecinin önemi vurgulandı ve 2. tur seçimlerinde halkın iradesine saygı duyulacağı belirtildi.

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, “Seçimlerin ikinci turunda Bahşılı halkının taleplerine daha iyi yanıt verebilmek için birlikte çalışacağız. Bu süreçte daha fazla demokrasi ve katılım sağlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Milletvekili Mustafa Kaplan ise, Bahşılı’nın demokratik değerlerine olan bağlılığını vurgulayarak, “2. tur seçimlerinde halkımızın iradesiyle hareket edeceğiz. Bahşılı’nın kalkınması ve refahı için adaylarımızla birlikte yoğun çaba sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu