GündemManşetSiyaset

‘Katılımcı yönetim sergiledik’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı ve AK Parti Yahşihan Belediye Başkan Adayı Ahmet Sungur’un seçim bürosu bir an bile boş kalmıyor. Sungur burada sık sık ilçe halkıyla biraraya gelerek sıkıntılarını dinliyor.

‘BİR AN BİLE BOŞ KALMIYOR’

Geçtiğimiz günlerde eski ilçe belediye binası karşısına açılan seçim bürosuna Yahşihan halkı yoğun ilgi gösteriyor. Belediye Başkanı Sungur’da fırsat buldukça seçim bürosunda vatandaşlarla biraraya geliyor. Her gün akşam saatlerine kadar dolup taşan seçim bürosunda ilçe halkının sıkıntılarını dinleyen Sungur, kendisine gösterilen bu ilgiyi görev sürecinde halkla birlikte çalışmanın meyvesi olarak görüyor.

‘HER FİKRE ÖNEM VERDİK’

Sungur, “Allah nasip ederse 30 Mart sabahı kaldığımız yerden devam edeceğiz ve Yahşihan’ın gelişmesini hep birlikte sürdüreceğiz. Bu güne kadar halkın katılımcı gücünü kullanarak şeffaf ve sorgulanabilir bir belediyecilik örneği sergiledik. Bundan hiçbir zaman çekinmedik. Çünkü her ne yaptıysak Yahşihan halkının görüşlerini ve fikirlerini alarak yaptık. Bunda AK Parti Belediye Meclis üyeleri ve muhalefet meclis üyelerinin de payı vardır. Biz ayrım yapmaksızın fikirlerimizi birleştirip Yahşihan için çalıştık” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KirikkaleHM
6 yıl önce

‘Katılımcı yönetim sergiledik’ http://t.co/kN1AoYseKF

Haber71Net
6 yıl önce

‘Katılımcı yönetim sergiledik’ http://t.co/043oXqQ9n7

Başa dön tuşu