Siyaset

Kendimi Kırıkkaleli gibi hissediyorum

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’deki yatırım ve yardımlarıyla gönüllerde taht kuran, Yeşil Vadi Projesinin başlamasının öncülerinden Ak Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Barış Aydın Yenimahalle Çakırlar’daki seçim ofisi açılışını büyük bir katılımla yaptı. Çok sayıda siyasetçinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde konuşan Aydın, kendisini bir Kırıkkaleli gibi hissettiğini söyledi.

 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA VAKTİ

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Barış Aydın’ın Yenimahalle Çakırlar’daki seçim ofisi büyük bir katılım ve yoğun ilgiyle açıldı. Kırıkkale iş dünyasından çok sayıda katılımın olduğu açılışta Kırıkkalelilere özel teşekkür eden Aydın, kendisini bir Kırıkkaleli gibi hissettiğini söyledi. Çok sayıda siyasetçinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde konuşma yapan Aydın, “AK Parti büyük ve güçlü Türkiye yolunda milletine ve ülkesine inançla hizmet edenlerin partisidir. AK Parti bir vefa hareketi olduğu gibi bir değişim ve dönüşüm hareketidir. Artık değişim vaktidir, artık dönüşüm vaktidir. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Ankara’da da şahlanış vaktidir. Bu ülkeyi canından aziz bilip vatan uğruna can verenler için yükselecek dualar. Bu ülke düşmesin diye, bu sancak inmesin diye can veren Ömer Halisdemirler için, Fethi Sekin’ler için yükselecek dualar. Biz huzur içinde yaşayalım diye can veren Afrin şehitlerimiz için yükselecek dualar. Bugün seferberlik vaktidir. Çocuklarımızın geleceği için, gençlerimizin istikbali için, büyüklerimizin huzuru için, esnafımızın selameti için, emeklilerimiz için, işçilerimiz, memurlarımız, öğrencilerimiz için, Türkiye’nin istikrarı için 24 Hazirana kadar gece gündüz çalışma vaktidir. İnşallah hep beraber el birliğiyle 24 Haziran’da hem Ankara’da hem Türkiye’de büyük zaferle sizlerin emeğiyle, sizlerin desteğiyle çıkacağız” şeklinde konuştu.

 

İSİMLERİMİZ FARKLI OLABİLİR AMA SOYADIMIZ TÜRKİYE

Türkiye’nin Türk’üyle, Kürdü’yle, Lazı’yla, Çerkesi’yle, Zazası’yla, Alevisi’yle, Sünnisi’yle büyük bir millet olduğunu belirten Aydın, “Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak diyerek iri olacağız, diri olacağız, birlik olacağız, Hep birlikte Türkiye olacağız. Zafer güzergahımız belli. Ulaşmadık hiç kimse bırakmayacağız ve hemşehrilerimize diyeceğiz ki, mutlak istikrarın devamı için Cumhur İttifakını seçin. Güçlü hükümet ve güçlü meclis için Cumhur İttifakını seçin. Kalkınmanın ve şahlanışın devamı için Cumhur İttifakını seçin. Güçlü Türkiye için Cumhur İttifakını seçin. Gezi’de, 17-25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da arkasında durduğunuz Erdoğan’ı FETÖ’ye teslim etmemek için Cumhur İttifakını seçin. PKK’nın pantolon giymişlerinin devlete sızmaması için Cumhur İttifakını seçin diyeceğiz. Bu alanda bile pek çok rengi burada görebiliyorum. Adı Çorum olanı, adı Diyarbakır olanı, adı Trabzon olanı, Bitlis, Edirne, İzmir, Mardin olanı görüyorum. Görüyorum ki hepimizin isimleri farklı ama soyadı aynı. Hepimizin soyadı Türkiye ve şimdi Türkiye vaktidir” dedi.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx