Keskin

Keskin İlçesinde Bozuk Yollara Asfalt Atılıyor

Keskin Belediyesi, ilçedeki bozuk yolları asfaltlayarak vatandaşların konforlu bir ulaşım imkanına sahip olmasını sağlıyor. Başlatılan asfaltlama çalışmaları kapsamında Yenice Mahallesi'nde bozuk olan yollar bakım ve onarımdan geçiyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin Belediyesi, ilçedeki bozuk yolları asfaltlayarak vatandaşların konforlu bir ulaşım imkanına sahip olmasını sağlıyor. Başlatılan asfaltlama çalışmaları kapsamında Yenice Mahallesi’nde bozuk olan yollar bakım ve onarımdan geçiyor.

ULAŞIM İÇİN ÖNEM TAŞIYOR

Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, Yenice Mahallesi’nde bozuk olan yolların asfaltlanarak vatandaşların daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceklerini ifade etti.Asfalt Çalışmaları: Ekipler, Yenice Mahallesi’nde bozuk olan yollarda asfalt serme çalışmalarını sürdürüyor. Keskin Belediyesi, ilçenin tüm yollarını etap etap yenileyerek daha modern ve güvenli bir ulaşım altyapısı oluşturmayı hedefliyor.

keskin2-001.jpg

DÜZENLİ OLARAK YAPILIYOR

Keskin Belediyesi’nin bozuk yolları asfaltlama çalışması oldukça önemli bir girişim. Ulaşımın aksamaması ve vatandaşların konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için yolların düzenli olarak bakımı ve onarımı yapılıyor. Keskin Belediyesi’nin bu çalışması, ilçede yaşayanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x