Siyaset

Kırıkkale teşkilatı Ankara’ya çıkarma yapacak

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK PARTİ’DE 6. OLAĞAN BÜYÜK KONGRE HEYECANI YAŞANIYOR

Hafta sonu yapılacak olan Ak Parti 6.Olağan büyük kongresi öncesi bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen “Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, “yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür. Bizde büyük kongremize katılmak üzere Kırıkkale teşkilatı olarak 2 bini aşkın partililerimizle birlikte Ankara’ya çıkarma yapacağız” diye konuştu.

 

DEMOKRASİ ŞÖLENİ HAVASINDA

Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. Kongre öncesinde AK Parti Kırıkkale İl başkanlığında basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya İl Başkanı Nuh Dağdelen’in yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Dağdelen “16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, “yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır” ifadesini kullandı.

 

YENİLENME VE TAZELENME

16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına aldığını söyleyen İl Başkanı Dağdelen “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir” sözlerine yer verdi.

 

HEDEFİMİZE KARARLILIKLA YÜRÜYECEĞİZ

Dağdelen “Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz Milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MUHİTTİN
MUHİTTİN
16 Ağustos 2018 14:15

NUH BAŞKAN ADAM GİBİ ADAMDIR KÖTÜLERİN KORKULU RÜYASI OLMUŞTUR.

Hakkı Yaşar
Hakkı Yaşar
Reply to  MUHİTTİN
2 Eylül 2018 15:15

Ne oldu 3 iken 1 düşürdü bi dahaki secime 0 düşürür. Belediye baskanlıgınada sunguru aday eder onuda kaybettirir, ne yaptı kırıkkaleye Ramazan beyi vekil etti baska faaliyetini gormedim ben.

Başa dön tuşu
2
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx