Siyaset

Kırıkkale’de bir ilk oldu

Bayramın birinci günü İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı bayram sofrasında bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bayramın birinci günü İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı bayram sofrasında bir araya geldi.

BAYRAM BULUŞMASI

Bayramın birinci günü İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı bayram sofrasında bir araya geldi. Parti binasının önündeki alanda sabah saatlerinde bayram sofrası kuruldu. Bayram sofrasına İl Başkanı Bülent Altınışık ev sahipliği yaptı. Parti yöneticilerinin yanı sıra vatandaşlar da sofrada yer buldu. Kalabalık bir şekilde gerçekleştirilen bayram sofrası etkinliği Kırıkkale’de siyasi partiler arasında da bir ilk oldu. Bunun geleneksel hale getirilmesi planlanıyor. İyi Parti bu anlamda da örnek teşkil edecek bir etkinlik gerçekleştirdi.

ALTINIŞIK BİLGİ VERDİ

İl Başkanı Altınışık, sosyal medya hesabından bayram sofrasıyla ilgili paylaşımda bulundu ve “Kırıkkale İYİ Parti Teşkilatları olarak hep birlikte bayram soframızda buluştuk. Ülkemizde kutuplaşmanın ve ayrışmanın son bulduğu, birliğimizin ve beraberliğimizin güçlendiği bayramlara kavuşmak dileğiyle. Ramazan Bayramımız kutlu olsun” açıklaması yaptı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x