Gündem

Kırıkkale’deki 60 bin emekliyi unutmayın

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, 14 Mayıs seçimlerinde Kırıkkale’den Milletvekili olan Mustafa Kaplan, Ahmet Önal ve Halil Öztürk’ü kutlayarak, başarılar diledi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

TÜED Başkanı Zekeriya Aytekin, 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde seçilen AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’ı, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ı ve MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü seçilmelerinden dolayı kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Ayrıca Milletvekillerine çağrıda bulunan TÜED Başkanı Aytekin, “Bizler sizlerden ilk olarak Kırıkkale’nin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getirmenizi istiyoruz. Ayrıca ilimiz de bulunan 60 emeklimizi de unutmayın. 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ülkemize ve milletimize hayırla vesile olsun” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu