Spor

KIRIKKALELİ ATLETLERDEN 11 MADALYA

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bulgaristan’ın Pirdop kentinde yapılan Balkan Kros Şampiyonası’nda Türkiye, 3 altın, 4 gümüş, 4 bronz olmak üzere toplam 11 madalya ile en başarılı takım oldu. Kırıkkaleli sporculardan Pelinsu Şahin ise ikincilik kürsüsüne çıkarak büyük bir başarıya imza attı.

HABER: YELİZ ERDEM

KIRIKKALELİ ATLETLERDEN 11 MADALYA - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KIRIKKALELİ ATLETLERDEN 11 MADALYA – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

ŞAMPİYON OLDU

Sporcuları tebrik eden Kırıkkale Gençlik ve Spor İl müdürü Hamza Güneş “Bulgaristan’ın Pidro kentinde düzenlenen Balkan Kros Şampiyonasında U23 Kadınlar Kategorisinde 6000 metre koşan Kırıkkale’mizin Başarılı Milli Sporcusu Pelinsu Şahin bireysel sıralamada 2’inci, takım halinde Türk U23 Kadın Milli Takımımız da şampiyon olurken, ilimizin Milli sporcusu Semra Karaslan bireysel sıralamada Büyük kadınlarda 5’inci, takım halinde Türkiye Büyük Kadınlar kategorisinde Şampiyon oldu. Sporcularımızı, antrenörlerimizi ve desteklerini esirgemeyen kıymetli ailelerini tebrik ederim” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu