Spor

Kırıkkalespor’dan 7 Transfer

2022-2023 sezonunun ilk devresinin son maçının  bitmesinin ardından Kırıkkale spor  yönetim kurulu ve teknik heyet istişareleri doğrultusunda kamp ve transfer çalışmaları başlandı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

2022-2023 sezonunun ilk devresinin son maçının  bitmesinin ardından Kırıkkale spor  yönetim kurulu ve teknik heyet istişareleri doğrultusunda kamp ve transfer çalışmaları başlandı.

Kırıkkalespor’dan bu konuyu yapılan açıklamada “1.etap çalışmalarını Kırıkkale’de 2.etap kamp çalışmalarını ise Antalya Kemer’de 3 hazırlık Maçı yaparak tamamlamıştır. Aramıza yeni katılan futbolcularımızın uyum sürecini bu maçlarda kısa sürede atmaları teknik heyet ve yönetim kurulumuzu ziyadesi ile memnun etmiştir.

Teknik heyetimizin raporu ve Yönetim Kurulumuza gelen Talepler doğrultusunda ;Mehmet Albayrak ,Emre Karadağ, Oğuzhan Malcı, Burak Özsoy, Barış Çiçek ,Ufuk Can Engin Futbolcularımız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Futbolcularımıza  bu zamana kadar sarf ettikleri emek ve mücadeleden dolayı teşekkür eder kariyerlerinde başarılar dileriz.

Teknik heyetimizin raporları doğrultusunda 2.Devre Transferleri olarak  Ayhan Günaydın (Kaleci) ,Ömer Faruk Taş (Stoper) ,Mehmet Berber (Stoper) ,Ümit Karaal ( Sol Bek) ,Sertaç Gökaltın (Orta Saha) ,Burak Seres ( Orta Saha-10 numara) ,Arda Kürşat Kaya ( Orta Saha- Kenar)  İle anlaşma sağlanmıştır. Ayrıca sağ bek transferi konusunda oyuncumuzla anlaşma sağlanmış olup kulübü ile imza aşamasına gelinmiştir. Kısa süre içerisinde anlaşma sağlanacaktır. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hoş geldiniz. Şehrimizin ve yönetimimizin ekonomik şartlarına göre yapılan transferlerimizin takımımıza hayırlar getirmesini diliyor 2.devrede takımımıza başarılar diliyoruz.”şeklinde belirtildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx