ManşetSiyaset

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Seçim Komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen Belediye Başkan adayları belli oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Seçim Komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen Belediye Başkan adayları belli oldu.

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar açıklandı.

SERDAR YARAR KİMDİR?

14.03.1980 tarihinde Kırıkkale’de doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini Kırıkkale’de tamamlayan Serdar YARAR, lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde devam etmektedir.

1996-1999 yılları arasında Kırıkkale Ülkü Ocaklarında çeşitli görevlerde bulunan Serdar YARAR, Vatani görevini 2001 yılında Kars-Sarıkamış’ta tamamladı.

2002 yılında ticarete başlayan YARAR, 2003 yılında kurmuş olduğu şirket ile ticari hayatını sürdürmektedir.

2005-2007 yıllarında Kırıkkale Ülkü Ocakları il 2. başkanlığı görevini yürütmüştür.

2008-2009 yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundu.

2002 yılında başlamış olduğu ticari hayatına, Kırıkkale başta olmak üzere, Ankara ağırlıklı olarak, Türkiye’nin birçok ilinde Hizmet – İnsan kaynakları sektöründe faaliyet gösteren şirketin yönetim kurulu başkanı olarak devam etmektedir. Bugün şirket bünyesinde 900 kişinin üzerinde istihdam kaynağı oluşturan Serdar YARAR evli ve Şuayip ile Orhun Kaan isminde 2 çocuk babasıdır.

Daha Fazlasını Göster
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmut Mutlu
Mahmut Mutlu
20 Kasım 2018 19:51

Şu yeryüzü er meydanı Gönül sevmez her meydanı Yüreksize yorgan döşek, Koç yiğite ver meydanı. Başbuğlar tuğ kaldıranda, Atlar dizgin dolduranda, Malazgirt’te, Çaldıran’da Sakarya’da gör meydanı. Kaytan bıyık bura bura Gakkoş, Dadaş sıra sıra Elaziz’de Çay’da Çıra, Erzurum’da bar meydanı. Ey içi boş, dışı süslü! Eli kirli, yüzü paslı! Yetişsin Asım’ın nesli Etsin sana dar meydanı! Geldiği gün kutlu çağrı Bas, titresin yerin bağrı. Doğu’dan batıya doğru Bir yay gibi ger meydanı. Ben Türk’üm! De, dur sözünde, Yürü Bozkurt’un izinde Kalmasın şu yer yüzünde Şerirlere şer meydanı. Tanrı Kut Mete Çağı’ndan, Son Peygamber kucağından, Hacı Bektaş ocağından, Açık bize sır… Read more »

Ekrem
Ekrem
20 Kasım 2018 19:46

Hayirli olsun tum adaylara

Engin AKÇADAĞ
Engin AKÇADAĞ
19 Kasım 2018 22:34

Evet 2014 secimlerinde %30 oranda ve 34216 secmenimizin oyunu alan Gardaşımız inşallah Rabbimin Rızası ile bu seçimde emeginin karşılığını yüreğinde Vatan Bayrak Aşkı olan Yigit Hemşerilerimizin desteği ile seçimi kazanacak. Durust insan Mevlamda yar ve yardımcısı olsun. Hayırlı Ola İnşallah. Dik dur gardaşım boz topragın bagrı yanık garip, yuregi buyuk Kırıkkalemin insanları arkanda yanında sen fırıldaklara karşı dik dur, bu meydan kimleri gördü, biz kimin ne oldugunu göruyoruz biliyoruz. Başbuğlar tuğ kaldıranda, Atlar dizgin dolduranda, Malazgirt’te, Çaldıran’da Sakarya’da Kırıkkalede gör meydanı. Ben Türk’üm! De, dur sözünde, Yürü Bozkurt’un izinde Kalmasın şu yer yüzünde Şerirlere şer meydanı. Rabbim Yar ve Yardımcın… Read more »

Recai Gemalmaz
Recai Gemalmaz
19 Kasım 2018 20:43

?Havlu Attı MHP bence, Abalıyı bari aday edeydi Bahçeli Amca . Her secim oldugu gibi bu secimde kaybetti tanınan kelli felli bi aday cihartmayin sanki sınıf başkanı seciyorlar,?

Başa dön tuşu
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x