Siyaset

MHP Merkez İlçe Başkanı Akbulut Bayram Mesajı Yayınladı

MHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

MHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

MHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, “Milli birlik ve beraberliğimizin en yüksek seviyede tezahür ettiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden, bizlerin birlik ve beraberlik içinde olmasını sağlayan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillerimize aktarmak için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu özel günlerde şükranla ve minnetle andığımız şehitlerimizin kıymetli aileleri ve gazilerimiz başta olmak üzere, ihtiyaç sahipleri, kimsesizler, yetim ve öksüzler ile değerli büyüklerimizin yanında olmalıyız. “

Akbulut, “Bayramı sevinçle tadında yaşayabilmek için; bayram tatilinde ailelerinin ve sevdiklerinin yanına gitmek üzere yola çıkacak olan sürücülerimizin trafik kurallarına her zamankinden çok daha fazla riayet etmelerini, emniyet kemeri, aşırı hız gibi trafik kuralı ihlallerinden kaçınmalarını, uykusuz, yorgun araç kullanmamalarını önemle rica ediyoruz.  Unutmayalım; her bir trafik kuralı bir hayat kadar değerlidir! Bu duygu ve düşüncelerle kutsal Hac farizasını yerine getiren vatandaşlarımızın haclarının kabul olmasını ve sağ salim ülkemize dönmelerini de temenni ederek, Kırıkkaleli hemşehrilerim başta olmak üzere tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor; bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olmasını diliyorum.”

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x