Siyaset

MHP’’NİN YENİ A TAKIMI BELLİ OLDU

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından seçimlerin ardından ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçim sürecini, gelecek dönemde yapacakları faaliyetlerin ve çalışmaların istişaresini gerçekleştirdi.

Abalı toplantıda yeni görev dağılımı kamuoyuna sunarak şu ifadelere yer verdi;

‘Bugün gerçekleştirdiğimiz İl Yönetim Kurulu toplantımızda, geride bıraktığımız 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçim sürecini, gelecek dönemde yapacağımız faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın istişaresini gerçekleştirdik.

Göreve başladığımız ilk günden itibaren aynı heyecan ve kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şüphesiz ki hepimizin ortak sorumluluğu ülkemizin geleceği ve milletimiz için ihtiyaç duyulan her alanda çalışmaktır. Bu bir bayrak yarışı demiş göreve başlamıştık. Bu süreçte İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda bugün Yönetim Kurulumuzun yeni görev dağılımını gerçekleştirdik.

Kardeşlik hukukuyla, gönül birlikteliğiyle, dava şuuruyla bize emanet edilen bu görevi teslim edinceye kadar, hep birlikte ülkemiz, şehrimiz, davamız, partimiz için elimizden gelen gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz içinde görev tevdi edilen yol arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Görevi devreden Yönetim Kurulu Üyelerimizede yaptıkları hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

MHP’’NİN YENİ A TAKIMI BELLİ OLDU - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

MHP’’NİN YENİ A TAKIMI BELLİ OLDU - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu