Siyaset

Millet İradesi Sandığa Yansımıştır

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, 28 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi ile ilgili açıklama yaptı. Sarıaydın, “Hemşehrilerimiz tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır” dedi. 

HABER: YELİZ ERDEM

Sarıaydın açıklamasında  sandıktan yeniden zaferle ile çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eden Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, “Hemşehrilerimiz tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır” diyerek, seçim sonuçlarının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

DOĞRU ADAMLA YOLA DEVAM DEMİŞTİR
Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın,“Milletimizin büyük bir hassasiyet göstererek vatandaşlık görevini yerine getirdiği ve tüm dünya ülkeleri tarafından yakından takip edilen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi, halkımızın yüksek katılımı ile ülkemizde büyük bir demokratik olgunlukla tamamlanmıştır. Hemşehrilerimiz, 28 Mayıs günü gerçekleştirilen seçimlerde tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır. Vatandaşlarımız, ülkemizin sanayiden eğitime, ulaşımdan sağlığa her alanda sergilediği liderliği sürdürmeye karar vermiş, atılım ve gelişimin devamlılığı için doğru adamla yola devam demiştir.

BÜYÜK TÜRKİYE ZAFERİ
Aziz hemşehrilerilerimiz, dünyanın ve içerisinde yer aldığımız coğrafyanın en kritik seçimlerinden bir tanesi olarak adlandırılan bu seçimde dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almış ve Büyük Türkiye Zaferi için kendisini gönülden desteklemiştir. Hemşehrilerimiz, ülkesini batılı ülkelere peşkeş çekmek isteyenlere dur demiş, terör destekçilerini bozguna uğratmış ve her zaman olduğu gibi vatanın bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir.

YÜKSELEN GELİŞİM İVMEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
Milletimiz, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yeni eser ve hizmetlerin ülkemizde, art arda hayata geçtiğini görmeye devam edecektir. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Kırıkkalemiz için azim ve gayretle çalışmayı sürdürecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilçemize asırlık ve örnek projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Çehresini değiştirdiğimiz, yatırım ve cazibe merkezi haline getirdiğimiz ilçemize, kazandıracağımız yeni yatırım ve projelerle elde ettiğimiz örnek konumu daima muhafaza edecek ve yükselen gelişim ivmemizi sürdüreceğiz.

HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
Bu vesileyle, Büyük Türkiye Zaferi yolunda sandıklara sahip çıktığımız, vatandaşlık görevimizi hassasiyetle yerine  getirdiğimiz 28 Mayıs seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehrimize, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a, kabine üyelerimize, milletvekillerimize ve millete hizmete aşkıyla, bu kutlu davaya gönül vermiş, Türkiye Yüzyılı yoluna ram olmuş tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu