GüncelKırıkkaleManşetSiyaset

Milletvekili Öztürk başvurusunu genel merkeze yaptı

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde yeniden aday olmak için başvurusunu Ak Parti Genel Merkezine yaptı.

DOSYAYI GENEL MERKEZE SUNDU

AK Parti Keskin Kurucu İlçe Başkanlığı, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve şuanda 26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekilliği görevini ifa eden Abdullah Öztürk 27. Dönem Milletvekilliği için müracaatını Ak Parti Genel Merkezine yaptı. Milletvekili seçilmesine rağmen evini ve işini Ankara’ya taşımayan ve TBMM oturumlarından fırsat buldukça her gün hemşerileriyle bir araya gelmeye özen gösteren Milletvekili Öztürk’ün yeniden adaylık müracaatında bulunması Kırıkkale’de memnuniyetle karşılandı.

HEDEF KIRIKKALE PLAKA NUMARASI

Ülkemizin önemli bir süreçten geçtiğini hatırlatan Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Öztürk, bu açıdan 24 Haziran seçimlerinin de büyük önem taşıdığını söyledi. Öztürk “Ülkemiz ve devletimizin geleceği için Cumhurbaşkanımızın her zaman yanında yer aldık, bundan sonra da yer almaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar liderine sahip çıkan ve her dönem desteğini artıran Kırıkkaleli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu destek 24 Haziran seçimlerinde de devam edecek ve Ak Parti Kırıkkalemizden yine bir Türkiye rekoruna imza atarak plaka numaramız olan yüzde 71 oy arını ile TBMM’ye 3 vekil gönderecektir. Bunun için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı