Siyaset

Mustafa İşler saha çalışmalarına hız verdi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan aday adayı Mustafa İşler çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Sık sık toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen Mustafa İşler vatandaşlarla yoğun temas halinde aday adaylığı sürecini sürdürüyor.

HABER: YAKUP ÖZCAN

ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Projelerini yazılı ve sosyal medya platformları üzerinden vatandaşlara ulaştıran İşler’e vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Projelerin vatandaşlar tarafından takip ve takdir edildiğini ifade eden İşler “Şehri birlikte yöneteceğimiz vatandaşlarımız ile yakın temas içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projelerimizi aday adaylığı başlamadan önce hazırlamıştık. Halkımızın bilgisine bu süreç içerinde günlük olarak bir projemizi açıklayarak devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bizle karşılaştıklarında projelerimizi beğendiklerini, takdir ve takip ettiklerini söylüyorlar. Kırıkkale’de sorunları, eksikleri gören bir gözle hazırlanmış projeler olduğunu ifade ediyorlar. Mesela bir kadın kardeşimiz bize dedi ki; “O kadar aday adayı içerisinde kadınlara yönelik projelerini açıklayan tek sizsiniz.” Bunlar bizi mutlu ediyor. Bizim davamız Kırıkkale, dava arkadaşlarımız Kırıkkaleliler. Halkımızın içerisinde olmak, bugüne kadar halktan kopuk yaşamamak bize güç veriyor. Halkımızın destekleri ile hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam” şeklinde ifade etti.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu